שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הפורשה הסדרתית החזקה ביותר

  ה-911GT2 תצטרף לקו המכוניות של יצרן הספורט הגרמני, עם 462 כ"ס

  שיווקו של דגם העל החדש מתוצרת פורשה - 911 חדש המכונה GT2, יחל בגרמניה כבר בחודש מאי הקרוב. אם לא תהיינה הפתעות של הרגע האחרון, הרי שמשקל עצמי נמוך יותר ומנוע סדרתי חזק יותר יהפכו את 911 החדשה למכונית החזקה ביותר בקשת הדגמים הסדרתיים של פורשה. הדגם החדש יוצג לראשונה בחודש הבא בתערוכת הרכב בדטרויט.

  יותר חזק מ-911 טורבו

  דגם-העל החדש של פורשה מבוסס על ה-911 טורבו, אולם, מנועו תוגבר בלא פחות מ-42 כ"ס - כדי לספק בסך הכל 462 כ"ס. די בכך כדי להעניק למכונית ביצועים דינמיים, שיאפשרו להכלילה בלי הרבה שינויים בקטגוריית המרוצים לדגמי "סופר-ספורט". די בנתונים אלה גם כדי להכתיר את ה GT2 בתואר 'הפורשה הסדרתית החזקה ביותר המיוצרת כיום'.

  איירודינמיות יחודית

  בפורשה לא הסתפקו בתגבור המנוע והעניקו ל GT2 צללית איירודינמית ייחודית ותצורת מערכות ומתלים עוד יותר ספורטיבית. תפיסה זאת מוכרת כבר מדגם ה- GT3 שהתבסס כזכור על ה-911 קאררה (ללא טורבו כמובן).
  התפיסה העומדת מאחורי היצירה החדשה לבית פורשה היא ניצול מיטבי של טכנולוגיות חדישות, ביצועי-על, חוויית נהיגה מרגשת, בטיחות גבוה ואפשרויות שימוש. בקיצור, סוג של חלום מוטורי נוסף.

  דיאטה של 100 ק"ג

  מערכת בלמים מרוכבת-קרמית (PCCB) מותקנת ב 2GT 911 כסטנדרט, בדיוק כמו ארבע כריות אוויר. המכונית נמוכה ב 30 מ"מ מה-911 טורבו ומשקלה העצמי, 1440 ק"ג יבשים הם דיאטה של כ-100 ק"ג ביחס לדגם הבסיס. חישוקי הגלגלים הקדמיים שמנו לגודל המסיבי של 8.5J x 18 במטרה לארח צמיגים בגודל R18 233/40. מאחור צמחו החישוקים לרוחב המדהים של 12Jx18 ושנעטפו בצמיגי ענק בגודל המרשים מאד של 18R 315/30 .

  חרטום חדש

  מאפיין חד משמעי של ה GT2, שיבדל אותה חזותית מה 911 טורבו ה"רגילה" הוא חרטום חדש המאופיין בכונס אוויר גדול. מאחור הותקנה כנף אחורית קבועה הניתנת לכוונון ידני. עיצוב מאפיין נוסף הוא פתחי האוויר הגדולים והחיוניים לפני מכסה תא המטען.
  איירודינמיות משופרת, מערכת מתלים ייעודית, מנוע חזק יותר ודיאטה חריפה הם מרכיבים חיוניים והסבר לא רע לנתונים הבאים:
  מהירות מרבית: 315 קמ"ש. זינוק מ-0 ל-100 קמ"ש: 4.1 שניות.
  בהחלט סוג של חלום מוטורי.  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  GT2 - הסדרתית הכי חזקה
  מיצרן החלומות...
  שגם מנפק יצירות אומנות מוגבלות, כמו הקאררה GT
  911 טורבו. תאבד את הבכורה?
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים