שתף קטע נבחר

איום על ראש מועצת אלפי מנשה: קליע במעטפה

לאחרונה התבטא חסדאי אליעזר בגנות האלימות שהפגינו המתנחלים בעמונה, ואף פרש מהנהלת מועצת יש"ע. כשפתח את דברי הדואר, גילה לתדהמתו מעטפה ובה כדור אקדח עם מסר: "היום קרוב, ממחסלי ראשי הרשויות"

מעטפה ובה כדור 9 מ"מ הגיעה הבוקר (יום א') לראש מועצת אלפי מנשה, חסדאי אליעזר, בצירוף איומים בכתב. משטרת מחוז ש"י פתחה בחקירה.

 

ראש המועצה הגיע כבכל בוקר ללשכתו. ל-ynet סיפר: "הפקידה הוציאה את כל המכתבים מתיבת התלונות וביניהן היתה מעטפה שכתבו עליה 'אדון אליעזר חסדאי אישי'. פתחתי את המעטפה וראיתי שם כדור, וגם מכתב: 'אדון אליעזר, היום קרוב. ממחסלי ראשי הרשויות'" חסדאי ציין כי המכתב היה כתוב בכתב יד.

 

לשאלה אם יש לו הערכה מי עומד מאחורי האיום, גם על רקע התבטאויותיו בעקבות ארועי עמונה ופרישתו מהנהלת יש"ע, אמר אליעזר: "אני לא יודע מי זה. ביום חמישי הייתי בכנס שארגנה קדימה ובו השתתפו ראשי רשויות. דיברתי בתקיפות נגד האלימות ותמכתי במשטרה. אני יודע שאנשי ימין לא אהבו את הביקורת שהעברתי על פינוי עמונה אחרי הארועים, וגם בגלל זה פרשתי מהנהלת יש"ע אבל אין לי מושג מי זה יכול להיות".

 

הוא הוסיף: "זה בטוח לא מישהו מאלפי מנשה, כי את השם שלי הם כתבו לא נכון, הם כתבו 'חיסדי'. אני גם לא העריך שמישהו מהיישוב היה כותב על המעטפה אלפי מנשה".

 

לדבריו, "זה לא נעים לקבל דבר כזה. היו כבר מקרים של השלכת רימונים לעבר לשכתם של ראשי רשויות. אני בטוח שזה לא מישהו מתושבי אלפי מנשה, אין סיכוי שזה הם. לאף אחד לא יכולה להיות רבע טענה אלי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית שאבי
אליעזר. איומים בכתב
צילום: עמית שאבי
צילום: שאול גולן
(ארכיון)
צילום: שאול גולן
מומלצים