שתף קטע נבחר

"החלבן" מנבא: אולמרט ינצח, יהיה לו קשה

מאמינים בכוח הניבוי של הקבלה? הכתבה הזו נועדה עבורכם. בשיחה עם ynet טוען המקובל הידוע "החלבן" כי אהוד אולמרט ינצח בבחירות. גם הגוש הלאומי-דתי יתחזק ו"לא יהיה לו כל כך קל". גדול המקובלים, הרב דוד בצרי, אומר כי לכל מי שייבחר "אסור להחזיר שטחים או לחפש משא ומתן לשלום"

בעולם הקבלה כבר מתנבאים בימים האחרונים לגבי תוצאות הבחירות מחר. בשיחה נדירה ל-ynet, מעריך המקובל הידוע בתואר "החלבן", רבי חיים כהן, כי "קדימה עולה, זה נכון. אבל במקביל גם הצד הימני דתי עולה - וזה ייצור לאולמרט בעיה של ממש".

 

על פי המיתוס, "החלבן" גילה את "כוחות העל" הטמונים בו כבר בהיותו בן שש, אז הפנה אותם לאבחון אודות טיבן של כוסות שתייה. כשהיו מעמידים בפניו כוס היה קובע האם הוטבלה או לא. את תורת הסוד, כך מספרים, למד "החלבן" עם ואצל גדולי המקובלים מסוגו: ר' פטילאון - "המקובל הצייר", ר' משה יעקב רביקוב - "הסנדלר" ור' יוסף וולטוך - "מנקה הרחובות". היום הוא הוגה ב"נגלה" ובעיקר ב"נסתר", בין היתר כל לילה משעת חצות ועד שעת תפילת שחרית בבוקר (עוד על החלבן - בכתבה הבאה).  

 

הוא אינו מרבה להתראיין, אבל יממה לפני הבחירות, נאות "החלבן" לדבר על תוצאות הבחירות כפי שהוא חוזה אותן. לדבריו, "המחנה הלאומי-דתי יעלה בבחירות, ולאולמרט יהיה קשה למשול - בעיקר בגלל שהשאיפות שלו היו להקים ממשלה ללא חרדים וללא הימין. לא יהיה לו כל כך קל".

 

אז בטוח שהוא ייבחר לראשות הממשלה?

 

"לפי כל הראיה הרוחנית, הוא יהיה ראש הממשלה הבא. כולנו תקווה כי יתן ליבו לעם ישראל, כי זה מה שחשוב. ראש ממשלה הוא בחזקת מלך וכולנו מצפים ממלך שייטיב עם עמו".

 

ואין סיכוי שאתה טועה?

 

"הלוואי ויכול להיות שאני טועה. יש עדיין זמן להתפלל עד מחר בערב עבור מועמד אחר, כמו נתניהו".

 

חיזוי פוליטי הוא תופעה נפוצה בקרב המקובלים של העידן החדש. הרב המקובל ניר בן ארצי מהישוב תלמי יוסף אמר עוד לפני שנה כי ממשלת שרון

 תהיה "הממשלה האחרונה", וכי אחרי שרון לא יקום מנהיג חדש. תהיה רוטציה, אחדות ודברים מסוג זה - "אבל לא יקום מנהיג שישתווה לכוחו של שרון וזה עד לבוא הגואל - המשיח".

 

ואילו גדול המקובלים, הרב דוד בצרי, מקשר בין ליקוי החמה שיתרחש יממה לאחר הבחירות לבחירות עצמן: "ליקוי החמה מסמן את ראשית צמיחתו של מלך משיח. ראש הממשלה הבא, ולא חשוב מי זה יהיה, אם הוא רוצה לשמוע לעצת המקובלים - אסור לו להרכיב ממשלה שתחזיר שטחים או שתחפש משא ומתן לשלום. אין כוח לתהליך שכזה".

 

מה לגבי המצב הכללי במזרח התיכון? "מצרים תקבל מכה חזקה, קשה מאוד מבית, מהמוסלמים הקיצוניים - וכל תהליך השלום יעמוד בסכנה גדולה. אסור להחזיר שטחים תמורת הסכם שלום. זה כבר לא רלוונטי לזמננו".

 

לא מאמינים בקבלה אלא באסטרולוגיה? נסו את ערוץ האסטרולוגיה שלנו שמציע את מפות שלושת המועמדים לראשות הממשלה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
אולמרט. "תהיה לו בעייה של ממש"
צילום: רויטרס
צילום: זום 77
הרב בצרי. לא להחזיר שטחים
צילום: זום 77
מומלצים