שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תרדמת מינית: ואם כל השבוע לא בא לי?

  הן נהנות ממין בעת האקט עצמו, אין ספק. מגיעות לאורגזמות, לפעמים כפולות ומשולשות, הכל. אבל כמעט אף פעם אין להן חשק להתחיל להזיז את התחת כדי להגיע לשם. הן מעדיפות לעשות דברים אחרים, כמו לראות סרט. או לקרוא ספר. או למרוט שערות מבית השחי בפינצטה. למה זה, בנות?

  לחברתי א' נרקם קרום הבתולין מחדש. בהתחלה היא התמרמרה, דרשה לדעת מה זה ואיך זה קרה ככה פתאום. אם על ברית מילה מודיעים לפחות שבוע מראש, איך זה שמכה כזו נופלת ללא כל הודעה מוקדמת? והרי גזם הוא פעולה הרבה יותר קלילה מאשר תפירה מחדש. אם להודות על האמת, היו סימנים מוקדמים להעיד על תחילת התהליך הסורר. העיקרי שבהם היה העובדה שכבר תשעה חודשים היא לא שכבה עם אף אחד. ממש כמו הריון, רק בכלל לא דומה.

   

  באחרונה א' בותקה מחדש. לפני כמה ימים בילתה סופשבוע בכלל לא רגוע בחברת אחד האקסים שלה ויצאה משם מחויכת, סתורת שיער, ועם שתי מסקנות גורפות: הראשונה, שהוא אמנם מצוין במיטה אבל הוא שמוק בכל השאר ולכן המשך לא בא בחשבון; השנייה, שהיא חושבת שעדיף היה לה להמשיך עם ההתנזרות כי עכשיו, אחרי שטעמה שוב מנקטר האלים, היא רוצה עוד. והיא רוצה עוד כשאין לה על מי לפרוק את חישוקיה.

   

  א' היא לא בחורה של סטוצים, ובחורים שמוצאים חן בעיניה אין הרבה (ע"ע תשעה חודשים נטולים). אז מה היא עושה עכשיו עם כל היצרים? לצערנו יש גבול ליכולות המוצרים החשמליים. אילו היה ויברטור שגם מחבק אחר כך ומחמיא על ביצועים, אולי העניין היה נראה אחרת. אולי היפנים יחשבו על משהו. אם יש להם זמן לבנות דומינו מכל דבר שטוח ששוכב להם בבית, אני בטוחה שהם יכולים לפנות כמה דקות גם לאיבר רוטט בעל תכונות אלטרואיסטיות.

   

  האקס נשאר עם הליבידו, היא זכתה בכאב ראש

  א' טוענת, שכאשר היתה שרויה באמנזיה שגרמה לה לשכוח סקס מהו, ולכן גם לא להתגעגע, המצב היה הרבה יותר נחמד. היצרים שלה נותרו מאחור, יחד עם מערכת היחסים האחרונה, כמו בחלוקת רכוש בגירושים: האקס נשאר עם הליבידו, היא קיבלה את הכאב ראש. כבר די הרבה זמן היא לא היתה עסוקה בשאלה מתי, הו מתי זה יחזור. ועכשיו, אחרי שהתעוררה שוב לחיים, היא מתוסכלת נורא.

   

  נראה שהשכחה גרמה לה תרדמת מינית, וזה אף פעם לא טוב. אולי אם אתה בן 98 ואף אחד ממילא לא רוצה לשכב איתך, ייתכן שתרדמת מינית עדיפה על תסכולים מייסרים, במיוחד כשיד ימין לא מצליחה להפסיק לרעוד גם כשהפסיק הצורך בוויברציות. אבל אצל בחורה באמצע שנות ה-20 לחייה? זה נשמע לי לא לעניין. ראיתי אתמול ברחוב גבר כבן 40 לובש חולצת בטן ירוקה וזוהרת, ואפילו זה נראה לי פחות מוזר. בני ה-20 ומשהו אמורים להיות מלאים תשוקה ומיניות, נטופי זיעה ושוקולד למריחה. חוסר חשק בגיל הזה? ממש מדכא.

   

  אני מכירה כמה בחורות שנחמד להן מאוד עם מחלת השכחה שתקפה את א' בזמנו, ואין להן שום בעיה אם המחלה תכרסם כל פיסת תשוקה בהן. יש ביניהן שאפילו מעדיפות לחיות כמעט ללא סקס, דוגלות באמירה "כמה שפחות יותר טוב". הן דווקא לא לקרדות קרירות, אגואיסטיות, נשואות 30 שנה, חוו טראומות מיניות מהעבר או סתם פולניות (טוב, חלקן כן פולניות), ובכל זאת. בחורות מוצלחות, מושכות, סקסיות. הן נהנות ממין בעת האקט עצמו, אין ספק. מגיעות לאורגזמות, לפעמים כפולות ומשולשות, הכל. אבל כמעט אף פעם אין להן חשק להתחיל להזיז את התחת כדי להגיע לשם. הן מעדיפות לעשות דברים אחרים, כמו לראות סרט. או לקרוא ספר. או למרוט שערות מבית השחי בפינצטה. רק לא להתחיל להתגפף עם אהוב ליבן למטרת החלפת נוזלים.

   

  אילו הבחורות האלה היו נמצאות במערכת יחסים ארוכה, הייתי יכולה להבין את תחילתה של הגוויעה. קורה. צריך לשמור על הלהבה אם לא רוצים למצוא את עצמנו יושבים בחושך ומייללים לירח כמו כלב שגילה זבוב בתוך קערת הדוגלי. אבל כשהמערכת הזוגית היא בסך הכל בת חודשים ספורים, קצת קשה להבין. אז שאלתי אותן כמה שאלות: את אוהבת אותו? את נמשכת אליו? את אוהבת סקס? יש לך יצרים מיניים? כן. כן. כן. אהממ... כן. התקיעה האחרונה בסבב החקירות העלתה גבה מרוטה היטב, ולכן דרשה הסבר נוסף. מרובן קיבלתי את אותו הנוסח: "כן, יש יצרים, לפעמים. יש תקופות בהן כל כך לא בא לי סקס, עד שעוברים כמה שבועות בין פעם לפעם. ואין לי שום בעיה עם זה, להפך. הוא מתוסכל, אני יודעת, אבל לא בא לי! פשוט לא בא לי. מה אני אעשה? מה, אני אכריח את עצמי?"

   

  אי אפשר, וגם לא רצוי, להכריח אף אחד לעשות דברים שהוא ממש לא רוצה בהם. אבל הבעיה היא שלרוב, בחורים מתוסכלים מינית מחפשים מוצא אחר. ההגונים שבהם פוקדים אתרי פורנו באופן קבוע ומתיש, והפחות הגונים פוקדים נשים אחרות. אחת הסיבות הנפוצות ביותר לבגידה בקרב גברים היא דחייה חוזרת ונשנית מצד בת הזוג. אין בדבריי כל ניסיון להצדיק, חלילה וחס. אבל לא כל הבוגדים הם גברים שלא מסוגלים להחזיק את שמוקיהם במכנסיהם.

   

  אף פעם לא הכרתי מישהי שקיבלה אורגזמה מסחררת מניקיון האסלה, ובכל זאת יש רבות שאירוע זה מתרחש אצלן באופן תדיר יותר מסקס. הרצתי חיפוש בגוגל על חוסר חשק מיני אצל בחורות צעירות וגיליתי שהתופעה לא נדירה בכלל. בחורות רבות מאבדות את הקשר לליבידו שלהן. הכתבות שקראתי בנושא אינן חד משמעיות - יש רופאים המטילים את האשם בגלולות למניעת היריון, יש האומרים כי יש בחורות שבאופן טבעי מייצרות פחות טסטוסטרון, ויש הטוענים שהסיבה טמונה במערכת היחסים בין בני הזוג ושיש לבצע בדק בית כדי למצוא את הגורם האשם. בקיצור - אין להם מושג קלוש.

   

  מה מביא את החשק, את הדגדוגים בבטן?

  אז מה, בעצם, מחרמן, מלבד אלכוהול? מה מביא את החשק, את הדגדוגים בבטן? אין לי בולבול, או לפחות לא אחד שמחובר אליי באופן קבוע, לכן לא אנסה לענות לקושיה הזו מנקודת הראות של גבר, אם כי אני מתארת לעצמי שהתשובה שלי היתה: בחורה ערומה. מנסיוני הלבוש לחלוטין ברחבי העיר, אני חושבת שאפשר אפילו לצמצם את התשובה למילה אחת: בחורה. ומכיוון שעדיין לא פגשתי בבחורה מלאת טסטוסטרון החמושה במלפפון זימה מלא בכוונות טובות, אני מתארת לעצמי שהמרגלית הידועה "כל חור בלילה שחור" הופקה מפיו של גבר המסתפק במועט.

   

  האמת שלמרות היותי נקבה גם בשם הבחורות אני לא יכולה לענות, כי העניין כל כך אינדיבידואלי. נשיפות ושאיפות חזקות, נשיכות בצוואר ומבט שכולו אומר "אני רוצה לזיין אותך עכשיו" יכולים לעשות את זה לבחורה אחת ולהבריח אחרת למקום בו יפסיקו להטריד אותה.

   

  אני גם לא מתיימרת לפתור כאן את הבעיה. אני רוצה להפנות שאלה לקוראים, או אולי יותר לקוראות: מישהי יכולה לשים את האצבע על נקודת זמן ספציפית בה נגמר לה החשק? האם יש פיתרון אפשרי לבעיה, או שלנצח מיחוש בראש אחד יגרום לכאב בשתי ביצים?

   

  האימייל של מיכל

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יצאה משם מחויכת, סתורת שיער
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים