שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אורי גלר יוצא לחפש אחרי בני סלע
  אומן הטלפתיה שמע מחברה על הפחד ברחובות תל אביב, והחליט לצאת ולסייע ללכידת האנס הנמלט באמצעות כוחותיו: "אני לא מבטיח שום דבר, אבל אני מחפש אחריו ובמקביל שולח לו בקשות להסגיר את עצמו". יצליח יותר מהמשטרה?
  אומן הטלפתיה, אורי גלר, החליט היום (שבת) גם הוא להצטרף למאות המתנדבים המחפשים אחר האנס הסדרתי הנמלט, בני סלע. ל-ynet נודע כי גלר החליט בעקבות קריאות הציבור לנסות את מזלו במציאת האנס, ובמקביל לשלוח לו בטלפתיה מסרים הקוראים לו להסגיר את עצמו.

   

  "אני לא יכול להבטיח כלום", אמר היום גלר בשיחה עם ynet, "עשיתי דברים כאלו בעבר. חלקם בהצלחה וחלקם לא בהצלחה. אני רוצה להדגיש שאני לא עושה את זה בתיאום עם המשטרה, אלא באופן פרטי לגמרי. איש לא ביקש ממני לעשות דבר".

   

  גלר סיפר על הנסיבות שהובילו אותו להחלטה לרתום את כוחותיו לחיפושים: "חברה שלנו, דלילה, התקשרה אלינו ואמרה לי שבכל האתרים גולשים מבקשים ממני לעזור. סיפרו שילדות ונערות מפחדות לצאת מהבית. אז אמרתי לעצמי שאין לי מה להפסיד, אני נמצא באזור, ויש לי זמן לשחזר את מסלול הבריחה ולראות מה יעלה בידי.


  אורי גלר במהלך החיפושים אחר בני סלע, השבת (צילום: אבי כהן)

   

  "לצערי, המשטרה לא לגמרי מאמינה בדברים כאלו. אני מבין אותם ולא אומר שום דבר נגדם. הייתי יכול להיעזר בהם אם הם היו מספקים לי מפות של האזור, אבל כרגע אני עושה את זה באופן פרטי לגמרי".

   

  לדברי גלר, חושיו אומרים לו כי סלע כבר עזב את תל אביב: "אתמול, כשהתרכזתי בנושא, חשבתי על כמה מקומות שלא היו בתל אביב. בעיקרון, זה לא הגיוני כי אם אין לו עזרה הוא לא יצליח להגיע ממקום למקום, אבל לי יש תחושה אחרת ואני הולך לבדוק את האזור".

   

  בעבר, יצא גלר לעזרת סוכני ה-FBI והצליח לאתר רוצח סדרתי שהתחבא בדירת מסתור בניו-יורק. "שם היה לי הרבה זמן ושיתוף פעולה. ממש קלעתי בדיוק אל הבית שבו הוא הסתתר. כאן אין לי הרבה זמן, אבל אני הולך בכל זאת לנסות, ויוצא לשטח".

   

  "אני רוצה להבהיר שוב שאני לא יכול להבטיח שום דבר", הוסיף גלר, "בכל אופן, מה שיעלה בידי אני אעביר למשטרה ואני בטוח שהם יבדקו את מה שיש לי להגיד. בין היתר, למרות שזה אולי נשמע מגוחך לאדם הפשוט, אני משדר לאנס להסגיר את עצמו. פשוט להיכנס לחנות או למקום אחר ולהיכנע".

   

  במהלך החיפושים הגיע גלר לרכבת מרכז, שם התרכזו כוחות משטרה רבים בעקבות עדויות על המצאותו של האנס הנמלט באזור. גלר אמר ל-ynet כי היה באזור בית המשפט ובשלב מסוים הרגיש כי בני סלע נמצא במתחם הרכבת. גלר סיפר עוד כי לפתע ראה מסוק משטרתי וניידות רבות נוסעות לכיוון והחליט לנסוע גם הוא למקום כדי לסייע בחיפושים.

   

  ממשטרת מחוז תל אביב נמסר בתגובה כי עד עתה לא התקבלה כל פניה מצידו של גלר בעניין החיפוש אחר סלע, וכי "הכוחות המקצועיים פועלים למיצוי כל כיווני החקירה".

   

  בהכנת הידיעה השתתף אבי כהן

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: תני גולדשטיין
  אורי גלר. רותם את הכוחות המיוחדים
  צילום: תני גולדשטיין
  צילום: ניב קלדרון
  חיפושי המשטרה. נמשכים בכל הכוח
  צילום: ניב קלדרון
  בני סלע. תמונה עדכנית
  צילום רפרודוקציה: ירון ברנר
  מומלצים