שתף קטע נבחר

פרץ: פוליטיקאים מעטים היו שורדים מה שעברתי

בשיחה עם ynet לאחר החלטת המרכז ציין פרץ: "אין לי ספק שאצליח להעביר את המסר ששר ביטחון חברתי הוא נכס למדינה". עקץ בדבריו את יושבי הראש הקודמים של מפלגתו ברק ומצנע

"אין לי ספק שהאמונה בדרכי הובילה למצב הקיים, ואין לי ספק שאצליח להעביר את המסר ששר ביטחון חברתי הוא נכס למדינה", כך אמר הלילה (יום ו') יו"ר העבודה עמיר פרץ ל-ynet בעקבות הפשרה שהושגה במפלגת העבודה. במסגרת הפשרה הוחלט לקיים את הבחירות לראשות העבודה ב-28 במאי.

 

"ככל שנתקדם לעבר הפריימריס יתברר שכושר העמידה בלחץ הוא אחד ממבחני המהנהיגות החשובים ביותר", הוסיף פרץ,

שנשמע אופטימי למדי בעקבות החלטת מרכז מפלגתו. "כל אחד יודע שעברתי מה שפוליטיקאים מעטים בלבד היו מצליחים לשרוד מבלי להתפטר, או לברוח לפינה שקטה".

 

בדבריו בנוגע להתפטרות או בריחה מכוון פרץ לאהוד ברק ולעמרם מצנע, שני יושבי ראש קודמים של המפלגה. ברק בחר לאחר שעזב את תפקידו כיו"ר העבודה לתת הרצאות בארה"ב. מצנע, מצידו,

בחר בכהונה כיו"ר ועדה קרואה בירוחם. פרץ התייחס לשני אלה גם בנאומו במרכז המפלגה כשאמר: "לא ברחתי לירוחם או לאמריקה".

 

בשיחות סגורות אמר אמש פרץ כי השיג את שלו, וציין כי שישה חודשים עד הבחירות - כפי שנקבע בסופו של דבר במרכז - זה הרבה בזמן. עוד סיפר כי מה שעשה בפועל היה למנוע שהבחירות יהיו בחודש מרס. הוא סיפר כי היה לו ברור מראש שיהיה צורך בבחירות במהלך השנה הנוכחית כיוון שאחרת לא תעבוד המערכת. עוד ציין בשיחות עם מקורביו כי לו היה יודע שיש לו יותר זמן בתפקיד, היה פועל להחלפת מוסדות המפלגה ולהרכבתם מחדש עם אנשים התומכים בו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ניב קלדרון
אופטימי. פרץ
צילום: ניב קלדרון
מומלצים