שתף קטע נבחר

אימה בחולון: פדופיל אנס ילדות בגנים ציבוריים

תלונה של שתי ילדות אמיצות הביאה למעצרו של תושב חולון בן 25 החשוד בפדופיליה סדרתית. השיטה: נהג לנצל הזדמנות שבה האם לא מסתכלת, ולגרור ילדות בנות ארבע עד תשע לשיחים. שם היה מבצע בהן מעשים מגונים, מפשיל את מכנסיהן ואונס אותן בחשאי. ארבע תלונות הוגשו נגדו עד כה ובמשטרה קוראים לאחרים שנפלו קורבן להתלונן

אונס בגנים ציבוריים: משטרת מרחב איילון הצליחה לעצור צעיר בן 25, החשוד בפדופיליה סדרתית. על פי החשדות, ביצע האיש בשבועות האחרונים מעשים מגונים, מעשי אונס ומעשי סדום בילדות בגילאי ארבע עד תשע בגנים ציבוריים בחולון. עד כה התלוננו במשטרת מרחב איילון שתי ילדות על המעשים, אולם במשטרה אומרים כי בחקירתו הודה הצעיר בביצוע עשר תקיפות עד כה.

 

תחילתו של הסיפור שהוביל למעצר אתמול בשעות אחר הצהריים, אז הבחינו שתי ילדות שיצאו מהמתנ"ס בצעיר מוכר. הילדות, בנות תשע ועשר, זיהו את האיש כמי ששבוע לפני כן ביצע בהן מעשים מגונים. עד מהרה טילפנו השתיים להוריהן לקצין המשטרה השכונתי, וזה הגיע למקום ועצר את החשוד.

  

הצעיר עצמו הועבר לחקירה במפלג עבירות בראשותה של רב פקד אירית עמר. מתלונותיהן של האמהות והילדות עולה כי האיש היה נוהג להגיע לגנים ציבוריים בחולון, מבחין בילדים המשחקים ובוחר לעצמו אובייקט. את הילדות היה משכנע ללכת עמו לשיחים, ואז הפשיל את מכנסיו וביצע בהן מעשים מגונים. לאחר מכן היה מפשיל את מכנסיהן של הילדות עצמן ואונס אותן.

 

בחקירתו, כך לטענת המשטרה, הודה החשוד כי בשבועות האחרונים נהג להסתובב בגנים ציבוריים, לפגוש ילדות בנות ארבע עד תשע ולבצע בהן את זממו. לשוטרים סיפר על העדפות ברורות לגבי ילדות מסוימות, בעלות מאפיינים ומראה ספציפי.

 

סגן ניצב מאיר כהן, ראש אגף החקירות במשטרת מרחב איילון, אמר הבוקר ל-ynet: "מדובר בפדופיל שנראה כמו סטודנט, המסתובב בשבועות האחרונים בגנים הציבוריים של חולון. כאשר האמהות משוחחות בינן לבין עצמן ולא מרוכזות בילדים, הוא מנצל את ההזדמנות ומשכנע את הילדות להגיע לשיחים. עד כה בחקירתו הוא הודה בעשרה מקרים בהם ביצע מעשים. בידינו כעת יש ארבע תלונות אמנם, אבל אנחנו מבקשים לפנות לציבור ההורים כדי שמי שלא התלונן עד כה נגד החשוד, יגיע למשטרת מרחב איילון ויגיש תלונה".

 

החשוד עצמו הובא היום להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון, שם ביקשה המשטרה את הארכת מעצרו. השופט האריך את מעצרו בשבעה ימים. המשטרה ביקשה להטיל צו איסור פרסום על שמו וזהותו של החשוד, כדי לקיים מסדרי זיהוי.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גבי מנשה
סיפק עצמו מול ילדים. אילוסטרציה
צילום: גבי מנשה
צילום: רענן אזולאי
העדפות ברורות לילדות מסויימות
צילום: רענן אזולאי
מומלצים