שתף קטע נבחר

בשארה שותק, עתידו הפוליטי לוט בערפל

אתר האינטרנט של העיתון הערבי-ישראלי "כּוּל אל-ערבּ" דיווח כי חבר הכנסת מסיעת בל"ד שוהה בעמאן, שם הוא דן עם אחד ממקורביו בשאלת התפטרותו ועיתויה. ייתכן שימסור מכתב התפטרות באמצעות המקורב. מנהיגי מפלגתו, שהכחישו את הדיווחים, ידונו בהתפתחויות

יו"ר מפלגת בל"ד, ח"כ עזמי בשארה, שוהה בבית מלון בעמאן שבירדן עם אחד ממקורביו ודן עמו על עתידו הפוליטי. ייתכן שבשארה ימסור באמצעות מקורבו מכתב התפטרות מהכנסת. כך דיווח אחר הצהריים (יום ב') אתר האינטרנט של העיתון הערבי-ישראלי "כּוּל אל-ערבּ".

 

זה יותר מיממה מאז שדווח כי בשארה עזב את ישראל ואפשר כי יודיע על התפטרותו מן הכנסת ביום שלישי, וקולו של בשארה עצמו עדיין לא נשמע. זאת, למרות ההכחשה הרשמית שפירסמה סיעתו וההכחשות שמסרו ל-ynet שני חברי הכנסת הנוספים של הסיעה, ג'מאל זחאלקה וואסל טהא.

 

בשל שתיקתו של בשארה נותר בעינו הערפל סביב עתידו הפוליטי של חבר הכנסת. אתר "כול אל-ערב" דיווח אחר הצהריים כי בשארה החליף את מקום שהותו בבירה הירדנית ממלון "קראון פלאזה" למלון אחר. לפי הדיווח, את החדר שכר בעבורו אחד ממקורביו, והשניים מקיימים דיונים בנוגע להחלטתו של בשארה האם לפרוש מן הכנסת ובאיזה עיתוי.

 

עוד דיווח האתר כי ראשי בל"ד צפויים להתכנס כדי לדון בהתפתחויות האחרונות סביב עניינו של בשארה. לפי שעה לא ברור אם בשארה אכן יודיע מחר על התפטרותו מן הכנסת, כפי שדיווח אתמול אתר האינטרנט של העיתון הערבי-ישראלי "א-סינארה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ניב קלדרון
ח"כ בשארה. דיונים בעמאן
צילום: ניב קלדרון
צילום: גיל יוחנן
ח"כ זחאלקה. מכחישים
צילום: גיל יוחנן
מומלצים