שתף קטע נבחר

מטה פרץ: אווירת הנכאים התחלפה באנחת רווחה

סקרי הטלוויזיה העכירו את האווירה, יורם מרציאנו התנחם בעובדה שהאיש שלו לא קיבל פחות מ-10% - אבל תוצאות האמת היו מעודדות. האם פרץ יכתיר את המנהיג בסיבוב השני?

רגשות מעורבים: במטהו של יו"ר העבודה, עמיר פרץ, בראשון לציון קיבלו באכזבה את תוצאות הסקרים אמש (יום ב'). בסקרים שנערכו בערוץ 1 ובערוץ 2 קיבל פרץ בין 17 ל-19 אחוזים. עם זאת, אמרו גורמים אחרים במטה כי הם שמחים על-כך שפרץ לא זכה לאחוז תמיכה חד ספרתי. בסופו של דבר הראו תוצאות האמת שיו"ר המפלגה קיבל יותר מ-20 אחוזים.

 

העבודה בוחרת ראש - כל הדיווחים ב-ynet

 

אווירת נכאים פקדה את המטה המרכזי של שר הביטחון לאחר פרסום הסקרים. מספר פעילות, שעוד האמינו עד הרגע האחרון שאפשר לעשות משהו, התייאשו כאשר שמעו את תוצאות המדגמים.

 

פרץ עצמו לא הגיע למטה. עם הגעת תוצאות האמת שבישרו כי פרץ עבר את סף 20 האחוזים נרשמה אנחת רווחה במטה. אחד הפעילים אמר: "אפשר להגיד שאנחנו מרגישים מעט טוב יותר, ניצחנו במספר קלפיות חשובות. הדכדוך פינה מקום לאופטימיות זעירה, בתקווה שהמערכה תסתיים באחוז תמיכה מכובד לפרץ ולא כמו שהראו הסקרים". 


ח"כ מרציאנו במטה פרץ (צילום: אבי מועלם)

 

אם מישהו עוד רצה הוכחה לכמה קשה מצבו של פרץ, הרי שגורמים במטהו - לא זו בלבד שלא היו מאוכזבים מתוצאות הסקרים, אלא שאף שאבו עידוד מהעובדה, שפרץ לא סיים את המירוץ עם אחוז תמיכה חד-ספרתי.

 

ראש מטה הבחירות של פרץ, ח"כ יורם מרציאנו, אמר בתגובה לסקרים: "אנו נחכה לתוצאות האמת. כבר הוכח בעבר שהפסדנו בסקרים וניצחנו בפועל. בכל מקרה שלא יהיה לא נקבל אחוז תמיכה חד ספרתי כמו שרבים ציפו וקיוו. מחנה פרץ ימשיך להיות גורם מכריע בסדר היום החברתי במפלגה".

 

יש לציין כי במקרה שעמי אילון ואהוד ברק לא יעברו את סף 40 האחוזים כדי לנצח בסיבוב הראשון, הם צפויים לחזר אחר פרץ, אשר על פי הסקרים זוכה ל-17-19 אחוזים.


פורסם לראשונה 28/05/2007 22:02

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עמיר פרץ. מאוכזבים ומעודדים
צילום: צפריר אביוב
אין תור בפינת הקפה
צילום: אבי מועלם
מומלצים