שתף קטע נבחר

החשוד ברצח רז חג'ג': "אני מתייסר על מותו"

עורך דינו של החשוד ברצח הנער רז חג'ג' סבור כי אין מדובר בתיק רצח, "מכיוון שאף אחד מהמעורבים בפרשה לא התכוון להביא לתוצאה הקטלנית". הנער, החשוד שדקר את חג'ג' למוות, סיפר לסניגורו בבכי: "אני מתייסר על מותו של המנוח"

אחד החשודים ברצח הנער רז חג'ג' מהרצליה, ממשיך להכחיש את המיוחס לו, אך בשיחה עם עורך דינו אדי אבינועם, סיפר לו החשוד בבכי: "אני מתייסר על מותו של המנוח".

 

חג'ג' נרצח בשבוע שעבר במהלך קטטה שפרצה בין נערים ברחבת המרכז המסחרי בשכונת נווה ישראל בהרצליה. לאחר הרצח העריכה המשטרה כי הקטטה התפתחה בעקבות ויכוח סתמי בין נערים, ככל הנראה לאחר שאחד מהם העליב את חברו.

 

במהלך הקטטה ניסה חברו של רז להרחיק אותו מהנערים האחרים וספג מכות. במשטרה מעריכים כי אחד הנערים חשב שהנרצח מתכוון לשלוף סכין, ואז שלף בעצמו סכין ודקר את חג'ג'.

 

חקירת המקרה הוטלה על יחידת התשאול של משטרת מרחב ירקון, ובמהלכה הצליחו החוקרים לגלות מי מהנערים שנכחו במקום באותו הלילה היה מעורב בקטטה וברצח. עם זאת, כשהגיעו החוקרים לבתיהם של החשודים התברר שהשניים נעלמו. השניים הסתתרו במשך מספר ימים בזמן שהמשטרה חיפשה אחריהם ללא הצלחה.

 

משטרת מחוז מרכז הודיעה ביום שישי כי עצרה את שני החשודים ברצח. לאחר מכן התברר כי היו אלה החשודים שהסגירו את עצמם למשטרה. בעקבות מעצרו שיחזר החשוד העיקרי בפרשה את השתלשלות האירועים והקטטה, שבה נרצח חג'ג'.

 

הנער, המיוצג על-ידי עו"ד אבינועם, הוא החשוד העיקרי בפרשה ובמשטרה טוענים כי הוא זה שדקר את חג'ג' למוות בקטטה. החשוד אמר לסניגורו בבכי כי הוא מתייסר על מותו של חג'ג'. עו"ד אבינועם סיפר ל-ynet לאחר השיחה: "לעניות דעתי, אין מדובר בתיק רצח, מכיוון שאף אחד מהמעורבים בפרשה לא התכוון להביא לתוצאה הקטלנית".

פורסם לראשונה 04/11/2007 23:14

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רז חג'ג' ז"ל
צילום רפרודוקציה: עידו ארז
זירת הרצח
צילום: ירון ברנר
מומלצים