שתף קטע נבחר

סרט "ג'קאס" חדש יופץ רק באינטרנט

שלב חדש באבולוציה של הקולנוע: הסרט השלישי בסדרת התעלולים של גו'ני נוקסוויל וחבורתו לא יגיע כלל למסך הגדול

הסרט השלישי של "ג'קאס" לא יגיע למסכי הקולנוע אלא דווקא למסכי המחשב שלכם. בשני הסרטים הראשונים שהתפתחו מסדרת הטלוויזיה של MTV, ביצעו גו'ני נוקסוויל וחבורתו תעלולים ומתיחות לשמחתם של מעריציהם הצעירים. בסרט ההמשך, "Jackass 2.5", החליטה החבורה לעקוף לחלוטין את בתי הקולנוע ולהפיץ את הסרט באינטרנט.

 

"ג'קאס 2.5", הפקה משולבת של אולפני "פראמונט" ורשת MTV, יכלול קטעים שלא פורסמו מהסרט הקודם בסדרה, בנוסף לתכנים חדשים. "זה הסרט הראשון בפס רחב שמופץ על ידי אולפנים גדולים", אמר תומאס לסינסקי, נשיא מחלקת הבידור הדיגיטלי באולפנים.

 

"בלוקבאסטר" תציע את הסרט ללא תשלום באתר שלה, מה-19 ועד ה-31 בדצמבר. ב-26 בחודש, יוצע למכירה DVD של הסרט באותו אתר ובחנויות מובילות. "בלוקבאסטר" תשכיר את הסרט בסניפיה ובאתר האינטרנט שלה. את הסרט ניתן יהיה להוריד בתשלום, גם באתרים נוספים כמו iTunes ואמזון. לדברי לסינסקי, חלקים מהסרט צפויים לעלות בעתיד באינטרנט עבור אלה שאינם מסוגלים לשבת ולצפות בסרט השלם.

 

במקום ההכנסות מקופות הכרטיסים, הסרט צפוי להרוויח דרך מכירות ה-DVD, הורדות בתשלום ופרסומות מקוונות. פרסומות אלה הן אחת הסיבות לשביתת התסריטאים בהוליווד, הדורשים לקבל חלק מההכנסות מאופן הפרסום הזה. הסוגיה לא רלוונטית במקרה של "ג'קאס 2.5", משום שהסרט לא הצריך כותבים. לדברי לסינסקי, הסרט החדש מושלם להפצה בדרך הייחודית הזו, בגלל סגנונו המיוחד.

 

"כשהרעיון עלה, היה ברור שלסרט יש פוטנציאל גדול באינטרנט", אמר לסינסקי. "קודם כל, הדמוגרפיה מתאימה. אם נכנסים היום ליוטיוב, אפשר למצוא המון אנשים שמבצעים כל מיני פעלולים. אנשים כאלה רק מחקים את מה שאנשי ג'קאס עשו מזמן". עוד אמר לסינסקי, כי הפצת הסרט באינטרנט עשויה לשנות את כללי המשחק בהוליווד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"ג'קאס". פוטנציאל גדול באינטרנט
לאתר ההטבות
מומלצים