שתף קטע נבחר

הזאב כבר לא בודד: רוזנשטיין הוצא מבידוד

בעקבות עתירה שהגיש, הועבר זאב רוזנשטיין מאגף ההפרדה לתא עם חמישה אסירים נוספים. "אמנם לא מדובר בבידוד, אבל דרגת הפיקוח עליו תהיה דומה לזו שהיתה קודם", אמרו בשב"ס

פוגש את החבר'ה: העבריין זאב רוזנשטיין הועבר היום (ה') מהבידוד לאגף כליאה רגיל, עם שאר האסירים. מאז שנעצר היה כלוא בתא לבדו - גם לאחר הסגרתו מארצות הברית, שם הועמד לדין על עבירות סמים.

 

בעקבות עתירה שהגיש לבית המשפט הועבר רוזנשטיין לאגף 13 בכלא איילון. מדובר באגף שבו תא אחד גדול - ובו כלואים חמישה אסירים. רוזנשטיין יהיה השישי. חמשת האסירים באגף הורשעו בפלילים אך לא משויכים לארגוני הפשיעה בישראל

או בחו"ל.

 

"לפני העברתו נבדקו כל האסירים שבאגף כדי לוודא שאינם משתייכים לארגוני פשיעה ואינם יריביו של רוזנשטיין", אמרו בשב"ס. "אמנם לא מדובר בבידוד, אבל דרגת הפיקוח על רוזנשטיין תהיה דומה לזו שהיתה באגף הפרדה".

 

לרוב, אסירים הכלואים באגף הפרדה מוגדרים כמסוכנים, מסוכנים לסובבים אותם, בעלי סבירות לבריחה או משתייכים לארגוני הפשיעה ויש חשש שבאגף רגיל הם יתקלו ביריבים. רוזנשטיין היה כלוא באגף הפרדה עקב היותו ראש ארגון פשיעה , ומחשש שיריביו יפגעו בו או שהוא יפגע באסירים שהיו אויביו מחוץ לכלא.

 

בשב"ס יבחנו כעת איך ישתלב רוזנשטיין באגף עם אסירים אחרים. אם השתלבותו תהיה טובה וללא בעיות, ישקלו בשב"ס אם לשלבו בפעילויות שונות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוזנשטיין. התגעגעתי, אז באתי
צילום: דנה קופל
מומלצים