שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בת 30: הרבה פעמים אני בוכה בזמן הסקס

  "אנחנו משתדלים מאוד לקיים יחסי מין בצניעות ולפי ההלכה, אבל בעלי תמיד גומר מהר, בחוסר תאום מוחלט איתי, ואני נשארת בלתי מסופקת". הסקסולוג משיב לשאלה של אשה בדבר חשיבות המשחק המקדים לפני מעשה מכחול בשפופרת

  שאלה:

  אני בת 30 פלוס, נשואה שנתיים. בעלי ואני חוזרים בתשובה. אנחנו משתדלים מאוד לקיים יחסי מין בצניעות לפי ההלכה.

   

  יש לנו בעיה קשה: אני באופן כמעט קבוע לא מגיעה לסיפוק מיני. לעומתי, בעלי גומר מהר, בחוסר תיאום מוחלט איתי.

   

  הסברתי לו כבר כמה וכמה פעמים על חשיבות המשחק המקדים ועל זה שהמגע של איברי המין צריך להיות המגע האחרון, אבל עד כה זה לא עוזר. הוא די מגושם בכל מה

  שקשור במשחק מקדים ובכל מה שקשור לרגישות כלפי צרכיי המיניים.הרבה פעמים אני בוכה בזמן המשגל, ולרוב בסופו, כשבעלי גמר הרבה לפני.

   

  חשוב לי לציין שאנחנו אוהבים זה את זה מאוד וקיימת משיכה בינינו. אבל אני סובלת מאוד מהמצב הזה, שגורם מתחים רבים.

   

  תשובה:

  מתוך כתיבתך אינני יורד לסוף דעתך באשר למה היית מבקשת בתשובה. האם היית רוצה לדעת לגבי הטיפול בשפיכה מוקדמת? האם את רוצה להגיע לאורגזמה מחדירה? אולי כדאי שתקריאי לבעלך את שרבוטיי בנושא המשחק המקדים.

   

  התשובה נמצאת בעצם בגוף השאלה שלך: "רגישות כלפי צרכיי המיניים". בניית האווירה הנכונה, ההקדמה, המשחק המקדים - זהו השלב הראשון והמכין לקיום יחסים. בשלב זה נהוג ללטף, לגעת ולנשק את איברי הגוף של בן או בת הזוג, על מנת לעוררו לקיום היחסים. שלב זה חשוב במיוחד לאשה, הואיל ותהליך ההתעוררות שלה ברוב המקרים איטי יותר משל הגבר ומתרחש בעיקר בעקבות מגע ולא בעקבות ראייה כמו אצל הגבר.

   

  כחלק מהחינוך המיני והקניית המיומנויות בכלל והמיומנויות המיניות בפרט, חונכו (ועדיין) דורות שלמים של גברים לענג את האשה לפני האקט המיני המלא. נשים רבות טוענות ומלינות על כך שבן זוגן ממהר לחדור לפני שהן מוכנות לאקט של מכחול בשפופרת.

   

  המשחק המקדים הוא השלב הראשון והמכין. הוא כולל מגע ידני ו/או אוראלי. בחיים כמו בחיים, לא כל אחד ואחת אוהבים את אותו דבר. אין ספר הפעלה על פיו אמורה כל בחורה להגיב. אין הוראות באשר למה ואיך הגבר אמור לעשות על מנת לענג את זוגתו בקודש ובחול. יש לא מעט נשים וגברים שרגישים למגע כזה או אחר, ולעומתם יש אחרים שהמגע מציק להם ולא מעורר.

   

  סקס הוא שם כולל של כל דבר שמספק את רגש המין. הוא יכול להיות בהרבה צורות, ולא חייב אפילו להיות עם משחק מקדים (יש גם "חפוזים"). אבל יש בסקס כמה כמה דברים עקרוניים, והעיקרון החשוב מכל הוא - להיות קשובים לצרכים של בן/בת הזוג.

   

  יהיה לי מאוד קל לייעץ לך לשבת ולשוחח איתו על הצרכים המיניים שלך. קל מאוד לכתוב על תקשורת בין הסדינים העוסקת במגע - חזק, חלש, מרפרף, לוחץ וכולי - שיביא אותך לעוררות מינית ואפילו לאורגזמה.

   

  אבל אם אין התאמה, אין הקשבה, הוא מגושם מדי כדברייך ודואג לסיפוקו, בעוד שאת נשארת כשחצי תאוותך עדיין בידך, אמליץ לך ולכם בחום לפנות לייעוץ מיני (יש גם אנשים מהמגזר הדתי שעוסקים בכך). ייעוץ שכזה, אין לי ספק, שיעזור לשדרוג התקשורת, המגע וההנאה המינית של שניכם.

   

  בהצלחה!

   

  • עידן מיליצ'ר הוא סקסולוג ומטפל זוגי. ניתן לשלוח שאלות למערכת, אבל לצערנו אין אפשרות לקבל תשובה אישית לכל פונה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המצב הזה גורם מתחים רבים
  צילום: Index Open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים