שתף קטע נבחר

רבני ישראל: להתפלל בכותל על הרב אליהו

רבנים מכל הפלגים והזרמים הצטרפו לקריאה לציבור להגיע הערב לכותל המערבי. המטרה המחברת: תפילה לרפואתו של הרב מרדכי אליהו, שעדיין נאבק על חייו

אחדות שורות לקראת התפילה לרפואתו של הראשון לציון, הרב מרדכי אליהו לקראת התפילה אשר תתקיים הערב (יום ד') בשעה 17:30 בכותל המערבי. רבה הראשי של צפת, ובנו של הרב אליהו, הרב שמואל אליהו, פרסם לקראת האירוע מכתב הקורא לכל בית ישראל לבוא ולקחת חלק בתפילה לרפואת הרב ושאר חולי עם ישראל.

 

 

"מורי ורבי אבי מרן הראשו לציון נמצא בטיפול נמרץ כמעט חודש ימים. במשך החודש הזה ראינו בחוש ממש כיצד תפילתם של רבים מצילה אותו ומעלה אותו לחיים, עם זאת הרב עדיין בסכנה בטיפול נמרץ וסובל סבל רב", כך כותב הרב אליהו במכתב.

 

בסוף מכתבו הוא מציין כי הוא בטוח ש"אחדותם של צדיקים בתפילה מביאה הרבה ברכה ושלום גם בעליונים וגם בתחתונים כמו שכותב רבי שמעון בר יוחאי מחבר הזוהר הקדוש". תחת משפט מופיעה רשימה ארוכה של רבנים מכלל הפלגים והזרמים בציבור החרדי והדתי. 

 

בין גדולי הרבנים שהצטרפו לקריאה: מזכירו של הרב יוסף שלום אלישיב, הרב אסף יקותיאל אפרתי; ראש ישיבת חוט של חסד, הרב שלום ארוש; ראש ישיבת רב פעלים, הרב יורם אברג'יל; רב כפר חב"ד, מרדכי שמואל אשכנזי; ראש ישיבת אור החיים, הרב ראובן אלבז; ראש שיבת המקובלים 'נהר שלום', הרב בניהו שמואלי ועוד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
התפילה בכותל. של כו-לם
צילום: גיל יוחנן
הרב מרדכי אליהו
צילום: ראובן שורץ
מומלצים