שתף קטע נבחר

פריס הילטון משיבה אש: מקיין סתם זקן מקומט

תשדיר הבחירות שפרסם ג'ון מקיין, שבו השווה את אובאמה לפריס הילטון ובריטני ספירס, עורר את חמתה של יורשת אימפריית בתי המלון. הילטון פרסמה תשדיר בחירות משלה: "אם תבחרו בי, אצבע את הבית הלבן בוורוד"

פריס הילטון מסרבת לשבת בחיבוק ידיים אחרי שנכללה בתשדיר בחירות של המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, ג'ון מקיין. בשבוע שעבר לעג מקיין ליריבו הדמוקרטי, ברק אובאמה, וטען כי הוא סלבריטאי כמו בריטני ספירס והילטון, אבל חסר תוכן ועומק כמותן.

 

לצפייה בתשדיר הבחירות של פריס הילטון - לחצו כאן

 

יורשת אימפריית בתי המלון השיבה הלילה (יום ד') בתשדיר משלה, שבו הכריזה על רצונה לערוך קמפיין נגד "האיש המקומט עם השיער הלבן".

הילטון הצהירה כי אם תיבחר היא עשויה לצבוע את הבית הלבן בוורוד.

 

התשדיר של הילטון נפתח בדבריו של קריין ששיגר עקיצות לעבר הסנאטור הרפובליקני: "הוא הסליברטאי הזקן ביותר בעולם, אבל ממש זקן. כל כך זקן שהוא זוכר את הימים בהם ריקוד היה חטא ונהגו להגיש בירה בדלי - אבל האם הוא מוכן להנהיג?"

 

בהמשך התשדיר מופיעה הידוענית כשהיא שרועה עם בגד ים קטנטן על שפת בריכה. "היי אמריקה, אני פריס הילטון וגם אני סלבריטאית. רק שאני לא מהימים עברו ואני לא מבטיחה שינוי כמו הבחור השני. אני רק לוהטת. אבל האיש המקומט עם השיער הלבן השתמש בשמי לתשדיר עבור הקמפיין שלו, שפירושו שאני מתמודדת לנשיאות. אני רוצה שאמריקה תדע שאני מוכנה להנהיג" .

 

סקר: אובאמה מוביל על מקיין בשישה אחוזים

בינתיים, אובאמה שב להגדיל את הפער על פני יריבו. סקר שערכה סוכנות הידיעות AP מעניק לסנאטור מאילינוי 47 אחוזי תמיכה, לעומת 41 אחוזים שבהם זוכה מקיין. ניתוח הסקר מעניק למקיין יתרון של אחוזים בקרב לבנים,

אבל מקרב כלל הגברים יש שוויון בתמיכה בשני המועמדים. גברים באופן מסורתי נוטים להצביע עבור הרפובליקנים. אובאמה מוביל ב-13 אחוזים בקרב נשים, ב-30 אחוזים בקרב צעירים עד גיל 34, וב-55 אחוז בקרב מיעוטים.

 

במאבק על השליטה בבתי הקונגרס זוכים הדמוקרטים ב-53 אחוז, לעומת 35 אחוז בלבד לרפובליקנים. משמעות הדבר היא שלדמוקרטים יש סיכוי טוב להגדיל את שליטתם בסנאט ובבית הנבחרים. הם מקווים להגיע לרוב של 60 סנאטורים מתוך מאה, וכך למנוע מהרפובליקנים לבלום קבלת החלטות בשיטת הפיליבסטר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מוכנה להנהיג. הילטון
צילום: רויטרס
ריקוד זה חטא. מקיין
צילום: AP
מומלצים