שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  אשקלון: הווטרינר העירוני יפוטר
  שישה חודשים לאחר שידור כתבת "כלבוטק" בה תועדו מעללי הווטרינר העירוני של אשקלון בכלביית העיר, הורה ראש העירייה רוני מהצרי על פיטוריו של ד"ר יואב צדוק. בסוף החודש יוזמן הווטרינר לשימוע בעירייה. סוף לפרשה?
  ראש עיריית אשקלון, רוני מהצרי, הורה על פיטוריו של הווטרינר העירוני ד"ר יואב צדוק. השבוע נשלח אליו מכתב הפיטורים בכפוף לשימוע והחלטת מועצה בעניין. ביום שני הגיע אל משרדיו של צדוק נהגו של ראש העירייה , העביר לו את המכתב והחתים אותו על קבלתו. בכך מתקרבת לסופה אחת הפרשות המביכות בעיריית אשקלון בשנים האחרונות.

   

  כזכור צוות "כלבוטק" , תיעד צילומים קשים של צדוק כשהוא מבצע המתת כלבים בצורה קשה מאוד. עקב כך הוקמה וועדה עירונית שכתבה דו"ח חריף על התנהלותו של צדוק. גם משרד החקלאות חיבר דו"ח אומנם מינורי יותר, אך גם בו עלו מסקנות קשות בחלקן. קדם לכך דו"ח מבקר העירייה לפני כשנתיים שאף הוא מצא פגמים בהתנהלות צדוק בעבודתו כווטרינר.

   

  עוד בנושא:

   

  החלטת העירייה היתה כזכור כי צדוק לא יעבוד בכלביה ויימנע ממגע עם בעלי חיים. התברר כי צדוק המשיך בעבודתו בכלביה, לדברי גורמים המשיך לטפל

  בכלבים ואף לטענת גופים מסוימים עסק בחיסונים, מה שנאסר עליו על ידי העירייה.

   

  במכתב שהגיע לידי ynet תחת הכותרת, "הזמנה לשימוע לפני הפסקת עבודתך בעיריית אשקלון", כותב מהצרי . "לאור הטענות והתלונות הרבות בעניין תפקודך בעירייה, אני נאלץ לשקול המלצה למועצת העירייה להפסקת עבודתך. הטענות כנגד אופן התנהלותך כווטרינר עירוני , אינן חדשות וידועות לך. בטרם קבלת החלטה בדבר המלצתי למועצת העירייה, הינך מוזמן בזאת לשימוע על מנת לאפשר לך להציג את טענותיך. על פי הכתוב, יוזמן צדוק לשימוע בסוף החודש.

   

  בתום השימוע, על מועצת העירייה להתכנס שוב באופן רשמי לפני תום הקדנציה הנוכחית ולאשר את הפיטורים. על פי הערכות שונות, הווטרינר העירוני יפנה לבית הדין לעבודה וינסה בכל דרך למנוע את פיטוריו, וינסה להסתייע בשרותי הסתדרות הרופאים וגופים נוספים.

   

  "אנו מבינים שעוד מעט בחירות, אבל על מה יש לו בכלל לפטר אותו, על תוכנית טלוויזיה שבחרה לעשות רייטינג על חשבונו? בעירייה לא מבינים לאיפה הם נכנסים", אמר אחד ממקורביו של צדוק. גם בעירייה סירבו להגיב רשמית. אחד ממקורביו של מהצרי מסר כי "מהצרי נחוש לפטר את צדוק וזה ייעשה בהקדם, נעשו פה כמה טעויות בהתנהלות , אבל ברור לו שצדוק לא יוכל להמשיך בתפקידו".

   

  ד"ר יואב צדוק מסר בתגובה: "אין תגובה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים