שתף קטע נבחר

חשד: יגאל עמיר ולריסה איימו על שכן

סכסוך השכנים פרץ לאחר שצינור ביוב התפוצץ בביתה של טרימבובלר בשכונת רמות בירושלים. השכן התלונן במשטרה כי מאז שהתגלע הסכסוך - נפל קורבן לאיומים מצד טרימבובלר ובעלה, רוצח ראש הממשלה. המשטרה חוקרת את החשדות ובשב"ס מבטיחים לטפל בעמיר משמעתית

הרוצח שוב מסתבך? המשטרה חוקרת חשד לפיו רוצח ראש הממשלה יצחק רבין ואשתו, לריסה טרימבובלר, איימו על שכן המתגורר בסמוך לה.

 

משירות בתי הסוהר נמסר כי אם אכן יאומתו החשדות כלפי יגאל עמיר, הוא יטופל משמעתית, 

בנוסף לחקירה המשטרתית המתנהלת בעניין. בינתיים, כבר הוחלט להעניש את עמיר ולשלול ממנו שימוש בטלפון וביקורים לעת עתה.

 

חוקרי מרחב ציון במשטרת ירושלים חוקרים תלונה שהגיש אחד משכניה של לריסה טרימבובלר בשכונת רמות בעיר, לפיה היא ובעלה איימו עליו על רקע סכסוך שהתגלע ביניהם. מתלונת השכן עולה כי צינור ביוב שהותקן על ידי קבלן שהזמינה - התפוצץ ומי השופכין ירדו לכיוון הבית.

 

בתלונתו טען השכן כי ביקש מטרימבובלר לתקן את הצינור כבר לפני מספר שבועות, אך היא סירבה ואמרה לו: "שמעתם עליי, אתם יודעים למה אני מסוגלת". עוד טען השכן כי טרימבובלר אמרה לו: "אתה שמעת עליי, אתה יודע מה המצב שלי".

 

עוד עלה כי על פי החשד יגאל עמיר התקשר למתלונן מהכלא והזהיר אותו שהוא עלול "להסתבך איתו". נטען גם כי עמיר הציג עצמו כעורך דינה של השכנה.

מבדיקת מספר הטלפון שממנו נעשו השיחות בידי המשטרה עולה כי מדובר בטלפון ציבורי המוצב בכלא השרון וכי מהמקום נעשו שתי שיחות לבית השכן המסוכסך. מהמשטרה נמסר כי היא בודקת אם אכן מדובר ביגאל עמיר והחקירה בנושא נמשכת.

 

בהכנת הידיעה השתתף רענן בן צור
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עמיר. עורך דין?
צילום: ירון ברנר
צילום: גיל יוחנן
טרימבובלר. הביוב יוצא
צילום: גיל יוחנן
מומלצים