שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מאמינים בשיטה

  ערוץ 10 מנהל משא ומתן עם מיקי רוזנטל לרכישת סרטו המדובר אודות האחים עופר, "שיטת השקשוקה"

  סרטו המדובר של מיקי רוזנטל אודות האחים סמי ויולי עופר, "שיטת השקשוקה", מתקרב למסך. גורם השידור האמיץ - ערוץ 10. ל"פנאי פלוס" נודע כי בימים האחרונים מתקיימות שיחות חשאיות בין רוזנטל לראודור בנזימן, מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 10, לגבי רכישת הזכויות לשידור הסרט.

   

  "ראודור מודע להשלכות", מספר גורם בערוץ, "אבל הוא נורא בעניין וככל הנראה ירכוש את הזכויות".

   הסרט עומד בימים אלה במרכזה של סערה תקשורתית, לאחר שהנהלת הסינמטק בתל אביב עמדה בפני לחצים מצד האחים, שניסו למנוע את שידור הסרט באמצעות אזהרות ששיגרו עורכי דינם. בעבר לא הסכים אף גוף שידור לרכוש את הסרט ולהקרינו.

   

  לאחרונה פנה רוזנטל לערוץ הראשון במטרה למכור להם את זכויות השידור, אך מקורבים בערוץ מסרו כי יש לו חשש גדול משידור הסרט וכי ככל הנראה העסקה לא תצא לפועל.

   

  חברת yes, שהיתה שותפה בהפקת הסרט, משכה את ידה מהפרויקט ואף שיחררה את עצמה מזכויות היוצרים, לאחר שנתגלעו בינה לבין רוזנטל מחלוקות מקצועיות באשר לאחד מנושאי הסרט.

   

  "שיטת השקשוקה" מבקש לשפוך אור על קשרי ההון והשלטון בישראל דרך סיפורם האחים עופר ומתייחס, בין היתר, גם לנכסיהם (כגון מפעלי ים המלח, צים ובתי הזיקוק), שהיו נכסי מדינה בטרם הופרטו. הסרט בוחן את השפעתה החזקה של משפחת עופר על התקשורת הישראלית, גם בזכות שליטתה בזכיינית ערוץ 2, רשת. מיקי רוזנטל מסר בתגובה: "אני נמצא בשיחות עם ערוץ 10 ואני מאוד מקווה שהעסקה תצא לאור והסרט ישודר".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גבי מנשה
  מבשל שקשוקה עם ערוץ 10. רוזנטל
  צילום: גבי מנשה
  לאתר ההטבות
  מומלצים