שתף קטע נבחר

במטה מקיין מתפללים שהבת של פיילין תתחתן

המשבר הכלכלי והראיונות המבולבלים של סגניתו לא עוזרים לג'ון מקיין להתחזק בסקרים. "סאנדיי טיימס" מדווח כי גורמים במטהו תולים עתה תקוות בחתונה מהירה של הבת ההריונית של שרה פיילין, שתהיה בת 18 בחודש הבא

היא בחודש השישי להריונה, בחודש הבאה ימלאו לה 18 שנים, שמה הוא בריסטול פיילין ובמטהו של המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות-הברית מקווים כי היא - בתה של המועמדת לסגנית שרה פיילין - תציל את המצב על רקע הירידה בסקרים.

 

השבועון הבריטי "סאנדיי טיימס" דיווח היום (א'), 36 ימים בלבד לפני יום הבחירות, כי נישואי בריסטול פיילין עשויים להתברר בקרוב כשפן שיישלף מהכובע של מטה מקיין. "זה יהיה פנטסטי", אמר גורם במטה לשבועון, "כל מצלמות הטלוויזיה יהיו שם. המדינה כולה תסתכל. זה ישבית את המירוץ למשך שבוע".

 

מועד לחתונה טרם פורסם, אך ייתכן מאוד שהזמן יתאים גם לבריסטול, שכבר מאורסת לחברהּ לוי ג'ונסטון בן ה-18, חברה ללימודים שהכניסה להריון. בריסטול תהיה בת 18 ב-18 באוקטובר, ואם תתחתן זמן קצר לאחר מכן, תוכל לספק לאמה ולבוס החדש שלה הרבה נחת. המועמד הדמוקרטי ברק אובאמה כבר הבהיר שחייה של בריסטול הם מחוץ לתחום מבחינת הקמפיין שלו.


יספקו קצת נחת למטה מקיין? בריסטול ולוי (צילום ארכיון: AP)

 

בחירת פיילין, מושלת אלסקה בת 44, לסגנית הייתה אחד ההימורים הגדולים של מקיין. תחילה השתלם ההימור ו"אפקט פיילין" תורגם ליתרון בסקרים, ואולם ככל שחלף הזמן, ירד קרנה של "אם ההוקי" חסרת הניסיון. בסוף השבוע, בעקבות ראיון מבולבל שהעניקה לרשת CBS גברו הקריאות מצד פרשנים שמרנים להחליפה במועמד ראוי יותר לתפקיד.

 

לאחר בחירת פיילין, צצו במהרה שמועות על כך שבנה האחרון, טריג, הוא למעשה בנה של בתה בריסטול. הידיעות הוכחשו בהבהרה מצד פיילין כי בתה בהריון. ארוסה של בריסטול, ג'ונסטון, כתב באינטרנט שאינו רוצה ילדים, אך במטה מקיין העריכו כי בכל זאת ייאלץ להתחתן עתה. אם אכן תיערך תתחתן בריסטול לפני ה-4 בנובמבר, ג'ון מקיין יהיה בחתונתה אורח של כבוד. "זה יהיה נפלא. אני לא יודע על חתונה שהתקיימה לפני הבחירות בעבר. איזה חיסרון יש לזה?", תהה גורם במטה מקיין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
מקיין עם בריסטול והארוס שלה
צילום: AFP
מומלצים