שתף קטע נבחר

אפלייד מטריאלס תפטר 130 עובדים בישראל

אפלייד מטריאלס, המעסיקה 1,000 עובדים בישראל, הודיעה בשבוע שעבר על כוונתה לפטר כ-12% מהעובדים בעולם ובארץ. עם זאת, ההערכה היא שהפיטורים יתקיימו רק ב-2009

חברת אפלייד מטיראלס צפויה לפטר כ-130 עובדים בישראל. החברה, שהודיעה בשבוע שעבר על כוונתה לפטר כ-12% מעובדיה בעולם, תפטר אחוז דומה גם בישראל. אפלייד מטריאלס מעסיקה בפארק המדע ברחובות כ-1,100 עובדים, המפתחים ציוד בדיקה לשוק המוליכים למחצה. עם זאת, על פי ההערכות, תהליך הפיטורים באפלייד מטריאלס יחל בשני הרבעונים הקרובים - כלומר, רק בשנת 2009.

 

מכת פיטורים - סיקור מיוחד ב-ynet

אורבוטק מפטרת עשרות עובדים

 

מאפלייד מטיריאלס נמסר: "כפי שהודיעה החברה העולמית במהלך סקירת הדוחות הכספיים של הרבעון האחרון של שנת 008 , החברה בוחנת אפשרויות שונות של ארגון מחדש. תהליך התכנון נמצא בעיצומו ולכן אין באפשרותנו לתת התייחסות ספציפית לאפלייד מטיריאלס בישראל".

 

מנכ"ל החברה, מייק ספלינטר הזהיר מפני המצב הכלכלי שעומד בפתח. להערכתו, המצב הכלכלי הקשה לא ייגמר במהרה ויימשך כשנה לפחות.

 

אפלייד מטיריאלס ישראל הוקמה עם רכישת אורבוט ואופל בשנת 1997. מנכ"ל החברה בישראל הוא רונן בן-ציון. אפלייד מטיריאלס ישראל PDC אינה רק מרכז פיתוח אלא חטיבה עסקית עצמאית עם מרכז פיתוח. לחטיבה אחריות מלאה מטעם החברה הגלובאלית על כל התהליך העסקי בתחום התמחותה. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פיטורים גם באפלייד מטריאלס
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים