שתף קטע נבחר

נגבטק פיטרה 135 עובדים

חברת ההיי-טק שלחה מכתבים לעובדים באמצעות הנאמן עו"ד אבנר כהן לפני כשבועיים. בשלב זה עורכים מתעניינים פוטנציאלים בדיקת נאותות כדי להחליט אם לרכוש את החברה

חברת ההיי-טק נגבטק פיטרה 135 עובדים. לפני כשבועיים שיגרה החברה באמצעות הנאמן שמונה לה - עו"ד אבנר כהן - מכתבי פיטורים לעובדים. המכתבים מופקדים אצל עורכי הדין גלילה ואלון הורנשטיין, המייצגים את העובדים.

 

 

הנאמן הודיע כבר לפני כשבועיים כי בכוונתו להמשיך ולהעסיק בנגבטק כעשרה עובדים בלבד. בשלב זה עורכים מתעניינים פוטנציאלים בדיקות נאותות לחברה כדי להחליט האם לרכוש אותה. רק אם יימצא רוכש שיסכים להעסיק חלק מהעובדים, הם לא יאבדו את מקום עבודתם.

 

מחר (ג') צפוי להתקיים בבית המשפט המחוזי בתל-אביב דיון משפטי באשר לגורלה של נגבטק. בית המשפט נעתר לאחרונה לבקשת החברה, והוציא צו להקפאת הליכים נגדה עד תחילת דצמבר, בעקבות חוב בסך 135 מיליון שקל. החוב כולל תשלום שכר חודש אוקטובר ל-147 העובדים.

 

צו הקפאת ההליכים הוצא בהסכמת נושי נגבטק, בשל העובדה שמתנהל בימים אלו משא ומתן למכירתה, כשהתנאי לעסקה הוא המשך הפעלת החברה כעסק חי.

 

נגבטק מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות לבדיקת פרוסות של מוליכים למחצה. החברה הוקמה ב-1991. היא ממוקמת בפארק המדע ברחובות, ויש לה סניפים בארה"ב, גרמניה, יפן ומקומות נוספים בעולם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פיטורים בנגבטק
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים