שתף קטע נבחר

מחאה מבית: פייגלין מחרים סיור הליכוד בגולן

משה פייגלין, שנדחק למקום 36 ברשימת הליכוד, הודיע כי לא יצטרף לסיור שעורכת המפלגה ברמת הגולן. לדבריו, אם נתניהו רוצה לשמור על הגולן, עליו להחזירו למקום 20 ברשימה

צו פיוס? פייגלין הוזמן ולא רוצה להגיע. משה פייגלין, המועמד ברשימת הליכוד לכנסת, הודיע הבוקר (יום ב') כי לא ישתתף בסיור שתערוך המפלגה ל-40 מועמדיה לכנסת ברמת הגולן, במחאה על דחיקתו למקום בלתי ריאלי ברשימה.

 

"אם נתניהו, שכבר ניהל משא ומתן על הגולן, מעוניין באמת לשכנע כי הפעם בכוונתו לשמור על ארץ ישראל יש לו דרך אמיתית לעשות זאת: להחזיר אותי למקום ה-20 בו שיבצו אותי חברי התנועה", אמר פייגלין.

 

בשיחה עם ynet אמר פייגלין, כי "הבאתי לליכוד מנדטים, עד אשר נתניהו הוריד אותי למקום שהוא לכאורה לא ריאלי. היום, אחרי שהליכוד מפסיד מנדטים נתניהו מבין את הטעות שלו, והוא מנסה לקרוץ שוב לימין באמצעותי. ביבי הבין שבגלל מה שהוא עשה לי הוא עלול להפסיד את הבחירות האלה".

 

בשבוע שעבר פורסם ב-ynet כי לכינוס מיוחד של הליכוד במצודת זאב, אליו הוזמנו 40 המועמדים הראשונים ברשימת הליכוד לכנסת - לא הוזמן פייגלין. לאחר פרסום הוא קיבל הזמנה. 

 

פייגלין, איש חטיבת "מנהיגות יהודית" בליכוד, הוצב תחילה במקום ה-20 ברשימת המפלגה לכנסת הבאה,

אולם בעקבות החלטת ועדת הבחירות המרכזית של המפלגה, הוחלט לדחוק אותו למקום 36 ברשימה.

 

לקראת הבחירות עורכת המפלגה סיורים במוקדים שונים ברחבי הארץ. אתמול סיירו אנשי הליכוד, בראשות בנימין נתניהו, בשדרות. נתניהו אמר בביקור, כי "בטווח הארוך לא יהיה מנוס מהפלת שלטון החמאס. בטווח הקצר - צריך לעבור ממצב של תקיפה פאסיבית לתקיפה אקטיבית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
פייגלין. לא מצטרף
צילום: ירון ברנר
מומלצים