שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הכביש חדש ומודרני, השילוט מחפיר

  כביש 431 החדש, שמתיימר להיות המודרני והבטוח בין כבישי ישראל, לא יורד מהכותרות. לאחר שגילינו לכם כי מעקות הבטיחות בו אינם תקניים, הגיע הזמן לטפל בשילוט שהותקן בו. או אם לדייק - בחסרונם של השלטים, ובבלבול שמייצרים אלה שכן מתנוססים שם. וכיצד מגיבה לטענות החברה האחראית, דניה-סיבוס? "אין תגובה"

  כולנו רוצים כבישים חדשים. כולנו רוצים כבישים בטוחים, מוארים לכל אורכם, עם מסלולים מסומנים היטב, עם שוליים רחבים ונקיים, עם אספלט ללא בורות וחורים. כולנו רוצים כבישים שיעניקו לנו שקט נפשי כאשר אנחנו נוהגים בהם. שנדע היכן בדיוק אנחנו נדרשים להתחבר אליהם, או להתנתק. כבישים מושקעים שיוכיחו כי המסים האדירים שהמדינה שואבת מאיתנו, יחזרו לציבור בדמות תשתית נוחה ובטוחה. כביש 431, בין ראשון לציון למודיעין, מתיימר להיות כזה בדיוק. כביש חדשני שהוקם בעלות אדירה, על-ידי זכיין חיצוני ובשיטה מודרנית. עם בקרת איכות וניהול והקפדה שלא נראו כאן בעבר. האמנם?

   

   

  מיד לאחר פתיחתו החגיגית של הכביש, התגלה כי מעקות הבטיחות בו אינם תקניים. בכך עסקנו ונעסוק גם בעתיד. מה שלא סיפרנו לכם עדיין, הוא כיצד נראה השילוט בכביש החדש. יש לציין כי פניית ynet לקבל תגובה מהחברה האחראית, דניה-סיבוס, נענתה ב"אין תגובה". אתם מוזמנים לצפות בווידאו שלפניכם:

   

  תגובת החברה הלאומית לדרכים (מע"צ): שילוט כביש מספר 431 נמצא באחריות הזכיין - רשות תימרור לכל דבר ועניין. קטע הכביש באזור עין הקורא (הכניסה מכיוון כביש 4, כפי שצולמה בכתבה) נמצא עדיין בהקמה. אולם החברה הלאומית לדרכים ביקשה לאפשר לנהגים ליהנות מנסיעה בתוואי הכביש מוקדם ככל הניתן. השילוט על הגשרים יותקן באוקטובר 2009. החברה הלאומית לדרכים העבירה את הערותיה בעניין השילוט לטיפולו של הזכיין. בנוסף מקיים הזכיין תצפיות וסקרי נהגים, בסיומם יתוקן השילוט בהתאם לחוות דעת מקצועיות והערות נהגים.

   

  ואנחנו אומרים: מע"צ הצליחו שוב להפתיע אותנו. קודם כל, ש"חווית נהיגה בכביש" עומדת מבחינת מע"צ במקום גבוה יותר של סדרי העדיפויות מבטיחות בדרכים. שילוט נכון, בולט ותקני, מוסיף ביטחון לנהג ומונע טעויות נהיגה מסוכנות. מי כמו האחראים על שילוט הכבישים בישראל, חייב לדעת את זה. גם אם זה בא על חשבון חווית נהיגה, אגב. במקביל, הופתענו גם לשמוע כי מישהו מקשיב לחוות דעת הנהגים בנוגע לשילוט הכבישים, ומתאים עצמו לפי התלונות. אגב, מומלץ לזכיינית הכביש להעיף מבט בתלונות הגולשים המתפרסמות במערכת התגובות...

   

  דווחו על מפגעים נוספים בכתובת: safewheels@y-i.co.il


  פורסם לראשונה 04/03/2009 12:10

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  כביש 431 - איפה השילוט?
  צילום: מישל דור
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים