שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  רהט: צעירים מציתים כלבים משוטטים
  תושב רהט תיעד קבוצת צעירים מקומיים ששפכו חומרים דליקים על כלבים משוטטים באזור התעשייה בעיר, הציתו אותם וצפו בהם בוערים. בעקבות פרסום הסרטון, פתחה המשטרה בחקירה ותנסה לאתר את החשודים במעשה
  צעירים תושבי רהט תועדו לפני מספר שבועות כשהם מציתים כלבים משוטטים באזור התעשייה בעיר. תושב רהט הוא שתיעד את המעשים באמצעות מצלמת הטלפון הסלולרי שלו, והתמונות הופיעו לראשונה הבוקר (א') באתר "רדיו דרום".
   
  "ההתעללויות בכלבים משוטטים ברהט נמשכות כבר חודשים רבים ומי שמשתתף בזה הם ילדים בגיל 16-17 שנים, שהחליטו לחסל את הכלבים שם ולאף אחד לא איכפת", אמר ל-ynet סאלם אל-הוזייל, שצילם את התמונות. "כשאנשים התחילו לומר לי על מה שקורה באזור התעשייה, הלכתי לבדוק בעצמי, וראיתי שזורקים שם כלבים כמו זבל. יש שם הרבה כלבים שמגיעים מהפזורה הבדואית".
   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   
  אל הוזייל סיפר כי הכלבים המוזנחים מסתובבים באזור בלהקות, ומהווים "טרף קל" לצעירים המשועממים. "רק כשראיתי בעיניים שלי לפני חודש וחצי מה שהם עושים לכלבים, רציתי לצלם אותם בשביל שהמשטרה והעירייה יטפלו ויצילו את הכלבים, אבל בלי הוכחות הם לא רצו להאמין לי".
   
  אל-הוזייל טוען כי הצעירים לא חשדו בו במהלך צילום האירוע. הוא תיעד אותם שיפכים חומר דליק על כלבים משוטטים ומציתים אותם. אחר כך הם צופים בכלב המבוהל נמלט על נפשו בשטח הפתוח - כשהוא בוער.
   
  "המדינה צריכה להתערב כאן. ביקשתי מהטלוויזיות לבוא לפה שיראו מקרוב מה הולך במגזר, אבל אף אחד לא התקשר", אמר. "היום, אחרי שפירסמתי את הסרטון באינטרנט, פתאום כל העולם מתעניין והמשטרה הזמינה אותי אליהם לחקירה".
   
  אל-הוזייל הוסיף כי בנוסף לפעולות ההצתה של הכלבים, הוא הבחין בתקופה האחרונה בצעירים שקושרים לכלבים את הרגליים עם חוטי ברזל וחותכים להם את הרגליים. "יש כאן הרבה כלבים בלי שתי רגליים או רגל אחת", אמר אל-הוזייל. 
   
  לטענתו, הוא ניסה להתלונן מספר פעמים במשטרה, אך בתחנת רהט סירבו לקבל את תלונתו. היום עם הפרסומים הנרחבים של הסרט בתקשורת, הוא אומר כי במשטרה קיבלו את התלונה שלו ואף התנצלו שלא פנו אליו קודם. "הגיע הזמן שהמדינה תבוא ותציל את הכלבים כאן, כי בקצב הזה הם ימותו אחד אחד".
   

  ממשטרת רהט נמסר: המתלונן הגיע היום (א') למסור את תלונתו בנושא ולדבריו האירוע המדובר התרחש בשבועות האחרונים. המשטרה פתחה בחקירה ובכוונתה לאתר את החשודים".

   

  סייעה בהכנת הכתבה: אילנה קוריאל
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "הצעירים שפכו חומר דליק והציתו את הכלב".
  צילום: ablestock
  המשטרה פתחה בחקירה ותנסה לאתר את החשודים במעשה
  צילום: ablestock
  מומלצים