שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מפנטזת על האקס? אולי חסרה סגירת מעגל

  זה היה סיפור כאוב ועצוב, שנתן את אותותיו בכל תחום בחיי. אבל כשמצאתי את בעלי האהוב הבנתי מי מיועד לי מהשמיים, וזה ממש לא האקס, תודה לאל... תגובה למאמר של הרבנית

  אתם לא חושבים שלפעמים פשוט בגלל שאין סגירת מעגל כמו שצריך בין אשה לבין האקס שלה, ממשיכות להיות אנרגיות ביניהם גם אם הם לא ביחד ואפילו לא היו כמה שנים בקשר מאז הפרידה?

   

  זה בהחלט ייתכן.

   

  זה לא אומר שהיא תרוץ לפרק את נישואיה ותהיה אומללה וחייה עם בעלה ייהרסו. היא בחרה בבעלה כי ככה הרגיש לה ונכון היה לה לעשות.

   

  לי יש בעל מקסים ותינוק בדרך. היה לי אקס משמעותי בחיי לפני כמה שנים, ומידי פעם מתגנבת לה איזו מחשבה...

   

  אני מתה על בעלי, וכל יום שעובר אני מאוהבת בו יותר. יש לנו נישואים נהדרים, שבחיים לא יכולתי לחלום עליהם עם האקס, כי זה פשוט לא התאים בינינו. אני מציאותית מספיק בשביל להבין שזה בחיים לא היה הולך ביני לבין האקס כמו שזה מתאים לי עם בעלי.

   

  בזמנו אני חתכתי מהקשר הכואב ההוא, כי כבר נגמר לי האוויר, למרות שנורא אהבתי. עם השנים (לקח זמן והרבה טיפולים) האהבה דעכה ומתה ופיניתי מקום בלב לבעלי, ורק הוא שוכן בליבי.

   

  עדיין האנרגיה הזו ממשיכה לזרום אצלי

  לפעמים יוצא שאני חושבת על האקס ומרגישה מין אנרגיה מוזרה בינינו. לפעמים אני אפילו חולמת עליו בכל מיני מצבים. ניסיתי בכל דרך אפשרית להפסיק את זה, ועדיין האנרגיה הזו ממשיכה לזרום אצלי.

   

  אז מה... אני אתלה את עצמי? לא! איזה כוחות אופל ואיזה נעליים!!! שום שד לא השתלט עליי. אני בסך הכל בן אדם בשר ודם, עם שאלות ותהיות כמו כולנו.

   

  לא היה לנו קלוז'ר אמיתי בזמנו. הפרידה היתה כואבת ואיומה ולא באמת נאמר הכל. מן הסתם זו גם דרך למצוא תשובות ולנסות לסגור מעגל לבד עם עצמי.

   

  זה היה סיפור כאוב ועצוב, שנתן את אותותיו בכל תחום בחיי. אבל כשמצאתי את בעלי האהוב הבנתי מי מיועד לי מהשמיים וזה לא ממש האקס... תודה לאל... בקטע הזה אני מסכימה עם הרבנית שנתנה את התשובה (אשה נשואה, לא מפסיקה לחשוב על האקס שלה). הבעל הוא זה שמיועד ולא האקס. ככה כתוב למעלה, ואני מאמינה בזה מאוד.

   

  אולי יום אחד יהיה קלוז'ר אמיתי לסיפור שלי עם האקס.

   

  אנחנו מצפים לתינוק שלנו, מאושרים וטוב לנו

  אני חיה את חיי עם בעלי באושר רב, ואנחנו מצפים לתינוק שלנו. אנחנו מאושרים וטוב לנו. האקס לא בליבי כבר מזמן, רק במחשבות לפעמים. אני לא כועסת על עצמי שזה ככה. הפסקתי להילחם בזה. זה יעבור מתישהו, כשיגיע הזמן...

   

  לא להכל יש הסבר בחיים האלה, וכשמגיע הזמן אז מבינים מה היתה המטרה האמיתית של השיעור הזה.

   

  אגב, בעלי מודע לכל מה שכתבתי כאן, ואין פה שום קטע של ללכת מאחורי גבו. ככה אנחנו פתוחים זה עם זה. הוא מקבל את זה וזה לא מאיים עליו. תמיד היינו כנים וישרים מההתחלה, וכמו שקיבלתי אותו - כך הוא מקבל אותי. אין יותר טוב מזה בקשר זוגי.

   

  הלוואי על כולנו למצוא תשובות לשאלות שלא נותנות לנו מנוח ולסגור מעגלים בכל תחום בחיים...


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מידי פעם מתגנבת לה איזו מחשבה
  צילום: Index Open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים