שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מ' החקלאות: אין בארץ מוצרי "נוטרו-צ'ויס" פגומים

  חברת "נוטרו" העולמית הודיעה כי היא מורידה מהמדפים כמה מוצרי מזון יבש לחתולים של המותג "נוטרו-צ'ויס", שבין היתר משווק בישראל. משרד החקלאות: מוצרים מסדרת הייצור הפגומה לא יובאו לארץ, והמשלוח שבדרך לא ייכנס

  חברת "נוטרו" העולמית, המייצרת מזון לכלבים וחתולים, הודיעה במהלך סוף השבוע על החזרת סדרת מוצרי מזון יבש לחתולים הממותגים תחת השמות "Complete Care" ו-"Max", המופצים בכמה מדינות בעולם וביניהן ישראל. עם זאת, ממשרד החקלאות נמסר, בעקבות פניית ynet, כי סדרות הייצור בהן יש מוצרים החשודים כפגומים לא יובאו לארץ, והמשלוח שנמצא בדרכו לישראל לא יוכנס.

   

  על פי הודעת החברה, הסיבת לקריאה להחזרת המוצרים היא עודף בכמויות מינרלים שגויות שהוכנסו למזון, ביניהם אבץ ואשלגן שהוספו על ידי אחד מספקי תוספי המזון למוצרים. מדובר בסדרת מוצרים שהתאריך האחרון לשימוש המוטבע עליהם הוא בין 12 במאי 2010 ל-22 באוגוסט 2010 בלבד. מוצרים אלה הופצו, לטענת החברה ל-50 מדינות ברחבי ארה"ב וללקוחות בקנדה, מקסיקו, יפן, קוריאה, תאילנד, מלזיה, סינפגור, אינדונזיה וישראל.

   

  תחת המותג "נוטרו-צ'ויס" ו-"Complete Care" משווקים בישראל המוצרים הבאים: 

  • Complete Care Kitten - מזון לחתלתולים.
  • Complete Care Adult - מזון לחתולים בוגרים בטעם עוף.
  • Salmon Adult - מזון לחתולים בטעם סלמון.

   


  סדרת מוצרי המזון היבש הנמכרת בישראל

   

  מחברת "ביו-פט", המשווקת את מוצרי "נוטרו-צ'ויס" בישראל נמסר בתגובה: "נוטרו-צ'ויס העולמית דיוחה על תקלה במספר אצוות (סדרות ייצור) במזון יבש לחתולים. אצוות אלו לא יובאו לישראל כלל ואין חשש למוצרים המשווקים בארץ".

   

  לבקשת ynet ביצע משרד החקלאות בדיקה ומצא כי אכן, סדרות הייצור שבהן נכללו המוצרים הפגומים לא יובאו לישראל ואינם קיימים בארץ. עוד נמסר כי משלוח נוסף שעושה את דרכו לישראל לא יוכנס.

   

  בחברה העולמית הדגישו כי לתקלה אין השפעה על על מבחר מוצרי המזון המסופק בקופסאות שימורים או חטיפי מזון המיועדים לכלבים וחתולים, והיא פועלת עם משווקי המזון הפגום ברחבי העולם כדי להורידו מהמדפים ולוודא כי הם לא יימכרו או יופצו ללקוחות החברה.


  פורסם לראשונה 24/05/2009 09:49

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נציגי החברה בישראל מציינים כי סדרת המוצרים הפגומה אינה משווקת בארץ
  מומלצים