שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  לפני הניתוח: אולמרט ביקש ברכה מהרב עובדיה

  ימים ספורים לפני הניתוח להסרת הגידול בניו יורק, דווח כי מקורבי ראש הממשלה לשעבר נשאו תפילה לרפואתו בכותל והוא עצמו פנה לרב עובדיה - שבירכו: "שזכות עזרתך לעולם התורה - תעמוד לך"

  ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט התקשר בצהריים (יום ה') למנהיגה הרוחני של ש"ס הרב עובדיה יוסף וביקש שיברך אותו לקראת ניתוח שהוא צפוי לעבור היום. הרב איחל לאולמרט "רפואה שלמה", ואמר כי הוא משוכנע בהצלחת הטיפול בזכות תמיכתו כראש ממשלה בעולם התורה. הידיעה פורסמה לראשונה באתר "חרדים".

    

  שנה וחצי לאחר שהודיע כי התגלו בגופו סימנים ראשונים של סרטן הערמונית, יצא בימים האחרונים אהוד אולמרט לניו-יורק, שם יעבור היום ניתוח להסרת הגידול. "חרדים" דיווח כי כמה ממקורביו, בהם שולה זקן, נשאו היום תפילה לרפואתו בכותל המערבי, והוא עצמו פנה לרב עובדיה יוסף, שבירך: "זכות עזרתך לעולם התורה תעמוד לך, והניתוח יצליח בעזרת השם".

    

  גם ערב הבחירות,

  לקראת סיום כהונתו של אולמרט כראש ממשלה, הרעיף עליו הרב יוסף שבחים בהקשר זה. באחת מדרשותיו השבועיות אמר: "מפעם לפעם אני אישית דיברתי עם אולמרט שעוזר הרבה לישיבות שלנו. לשבחו? כן! הוא שמע לי. פעם היה ופעם לא. היה שומע. היה נותן ושולח מיליונים לישיבות ובשביל התלמודי תורה שלנו. אלמלא כך - לא היינו חיים".

   

  אולמרט, שהודיע לציבור על מחלתו באוקטובר 2007, נסע לפני כחודש וחצי למרכז הרפואי "סלואן קטרינג" בניו-יורק על-מנת להיבדק על-ידי מומחים ושם הסתבר כי חלה החמרה במצבו הבריאותי.

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הרב עובדיה
  צילום: גיא אסיאג
  ראש הממשלה לשעבר
  צילום: ערוץ הכנסת
  מומלצים