שתף קטע נבחר

איזו תמונה אולי תמנע תאונה?

סטודנטים עיצבו עשרות כרזות עם מסרים המיועדים למנוע תאונות דרכים. לאחר סינון הגיעו תריסר לגמר. מהו הדימוי הויזואלי המשפיע והמעניין בעיניכם? גולשי ynet מוזמנים לדרג ולבחור את הכרזה "חביבת הקהל" שתזכה את הסטודנט שעיצב אותה במלגת לימודים. כי מי שמצביע, משפיע

לפני כשלושה חודשים הכריזו התאחדות הסטודנטים בישראל, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים  ו ערוץ המעורבות של ynet, על תחרות נושאת פרסים לעיצוב כרזה חדשה, תחת הכותרת "אלכוהול ונהיגה לא נוסעים יחד".  

 

למשרדי התאחדות הסטודנטים הארצית הגיעו עשרות כרזות של סטודנטים מכל הארץ. בשלב הראשון בחר צוות השופטים הכולל את  גדעון עמיחי - יו"ר התחרות - בכיר בעולם הפרסום, עמית טריינין - מנהל החוג לתקשורת חזותית בביה"ס מנשר, לימור סמרה - נציגת לפ"מ, בתיה לוי - נציגת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ואיתמר אליצור - מנכ"ל התאחדות הסטודנטים את 15 הכרזות המובילות.

 

דרגו את הכרזות לפי מידת העניין והיעילות שלהן בעיניכם:

עבודה של יובל אהרון

 

דרוג התמונות: 1 לכרזה שפחות אהבתם 10 לכרזה הכי מוצלחת מבחינתכם 

 

בשלב השני, 15 הכרזות המובילות הוצגו בקמפוסים השונים ברחבי הארץ, כשהסטודנטים בעצמם התבקשו להצביע עבור הכרזה האהובה עליהם. דירוג הסטודנטים התבצע על ידי הצבעה בקלפי

מיוחדת שמוצבת בקמפוס. לשלבים הסופיים של התחרות הגיעו 12 כרזות ומתוכן בסיום התחרות ייבחרו שלוש הכרזות המנצחות.

 

 מעצבי הכרזות המנצחות יזכו במלגות לימודים. המקום ראשון: מלגת לימודים על סך 2,500 שקל, מלגת לימודים על סך 1,500 שקל ובמקום השלישי, מלגת לימודים על סך 500 שקל.

 

הכרזה שתיבחר על ידי גולשי ynet תוכרז כ"חביבת הקהל", ויוצרה יזכה במלגת לימודים על סך 1,000 שקל.  

 

"תאונות הדרכים במדינת ישראל ממשיכות לגבות מחיר אנושי כבד והקשר בין אלכוהול לתאונות הדרכים הולך ונעשה ברור וחד יותר", מסביר יו"ר התאחדות הסטודנטים בישראל, בועז טופורובסקי", "התאחדות הסטודנטים חרתה על דגלה את המלחמה בתאונות הדרכים ובשיתוף פעולה הדוק עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, ynet וגופים נוספים, היא פועלת בכל המישורים כדי לצמצם את התופעה ולהציף את הבעיה על סדר היום הציבורי", הוא מסכם.

 

"תחרות הכרזות, מעבר להיותה במה עבור סטודנטים מוכשרים מכל רחבי המדינה, מהווה דרך יצירתית להחדיר את חשיבות העניין לתודעתו של הדור הצעיר במדינת ישראל".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
צילום: עידו ארז
צילום: אביהו שפירא
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים