שתף קטע נבחר

ספר: צעירות רקדו חצי ערומות במסיבות ברלוסקוני

ספר חדש שיראה אור מחר צפוי להביך מאוד את ראש ממשלת איטליה. בספר, שקטעים ממנו התפרסמו היום ב"סנדיי טיימס" הבריטי, מתארת כוכבנית צעירה שהוזמנה למסיבה אצל ברלוסקוני ערב של ריקודים אירוטים, שירים והוללות

נחשפים פרטים חדשים ומביכים על מסיבותיו של ראש ממשלת איטליה: העיתון הבריטי "סנדיי טיימס" פרסם היום (א') קטעים מספר חדש שייצא לאור באיטליה מחר, שופך אור על השערוריות האחרונות שבהן מעורב ראש הממשלה האיטלקי בן ה-72. בספר נטען בין היתר כי צעירות שהשתתפו באירוע שנערך בווילה של סילביו ברלוסקוני בסרדיניה "הופיעו" למען מארחן, רקדו עימו, נישקו אותו, התפשטו ו"השליכו עצמן לבריכה כשהן כמעט עירומות לחלוטין".

 

העיתון הבריטי, השייך לאיל התקשורת רופרט מרדוק ואשר נוהג בתקופה האחרונה לעקוץ את ברלוסקוני לעתים קרובות, דיווח כי ספר חדש הספר המכונה "פאפי: שערורייה פוליטית" -

הנקרא על שם הכינוי שהעניקו ידידותיו הצעירות לברלוסקוני - מתמקד בהאשמות שהשמיעה אשתו לשעבר של ברלוסקוני ורוניקה לאריו, כי ראש הממשלה מתרועע עם קטינות, וגם באשמותיה של נערת הליווי פטריציה ד'אדריו, לפיהן בילתה לילה עם המנהיג האיטלקי. מיותר לציין שאת ההאשמות דוחה ברלוסקוני מכל וכל.

 

בין העדויות שעליהן מסתמך הספר, נכללת גם עדותה של שחקנית ושמה "סנדרה" (שם בדוי), המתארת כי בסוף 2007, קיבלה הזמנה מחברתה השחקנית להשתתף במסיבת סילבסטר בסרדיניה תמורת סכום של 1,500 אירו.

 

"סנדרה" סיפרה למחברי הספר כי לאחר בואה לאי, שוכנה בדירה סמוכה לחווילתו של ברלוסקוני, ונכנסה למיטה כדי לנוח. בשלב מסוים נכנס לחדרה ברלוסקוני - שאז עדיין כיהן כראש האופוזיציה באיטליה - עם מה שכינתה "שק של תכשיטים". היא סיפרה כי ברלוסקוני העניק לכל אחת מהצעירות טבעות כסף וצמידים מעוטרים באבני חן.


תצלומי מסיבה בחווילתו של ברלוסקוני, כפי שהתפרסמו בעיתון "אל פאיס"

 

לדברי סנדרה, במהלך היום ליווה ברלוסקוני את הצעירות בסיור בחווילה, שר להן, וגם נאם בפניהן את משנתו הפוליטית. היא ציינה כי הוא הרבה לספר בדיחות גסות והשתעשע עם מחדד עפרונות בצורת גבר שמכנסיו מופשלות, שהשמיע קול גניחה כל פעם שהוכנס לתוכו עפרון. לדבריה, המחדד גרם לברלוסקוני "לצחוק כמו משוגע".

 

אחר כך, על פי הדיווח, לוו הצעירות למרכז קניות סמוך ושם בזבזה כל אחת 2,000 אירו מכספו של ברלוסקוני. בארוחת הערב, שבה השתתפו מלבד הצעירות וברלוסקוני שני גברים נוספים, עלו הצעירות כל אחת בתורן למיקרופון, הקדישו למארחן "פאפי" שיר, ואף ביצעו קטע הופעה. לדבריה, חלק מהצעירות רקדו ריקודים אירוטיים, אחרות התפשטו ורקדו זו עם זו, וכמה מהן אף השליכו עצמן לבריכה כשהן כמעט עירומות לחלוטין. "נגעלתי נורא", הוסיפה סנדרה וסיפרה על תחושותיה באירוע. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברלוסקוני. העניק טבעות וצמידים
צילום: AP
מומלצים