שתף קטע נבחר

אשתו של ברלוסקוני: הוא מתנהג כמו קיסר רומי

בעקבות דיווחים לפיהם מפלגתו של ראש ממשלת איטליה בוחנת אפשרות להריץ כוכבניות ודוגמניות כמועמדות בבחירות לפרלמנט האירופי, פרסמה רעייתו ורוניקה לאריו הודעה כעוסה, שבה כינתה את התוכנית "חסרת בושה וגועלית"

ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני הוא אולי הפוליטיקאי הכי פופולרי באיטליה - אבל יש מגזר אחד שאצלו אחוזי התמיכה במנהיג נמצאים בירידה: אשתו, ורוניקה לאריו. לאריו נתנה היום (ד') ביטוי לזעמה על דיווחים שלפיהם מפלגתו של ברלוסקוני בוחנת שורה של כוכבניות טלוויזיה ודוגמניות כדי שיתמודדו מטעם המפלגה בבחירות לפרלמנט האירופי ביוני הקרוב.

 

דובר מטעם מפלגתו של ברלוסקוני, מפלגת החירות, אך כי לדיווחים אין כל שחר, והוסיף כי רשימת המועמדים האמיתית תפורסם בהמשך היום. לטענת ראש הממשלה, הדיווחים השקריים הם "המצאה של השמאל והתקשורת השמאלנית".


מנסה לחנך את הבעל (צילום: AP)

 

זו אינה הפעם הראשונה שרעייתו של ברלוסקוני נוזפת בו על חיבתו לכוכבניות - ועל פלירטוטיו הבלתי פוסקים עם נשים יפות מפורסמות ועם פוליטיקאיות. לפני שנתיים, זכתה לאריו להתנצלות פומבית מברלוסקוני, לאחר שכתבה מכתב למערכת שבו התלוננה על מחמאה שהעניק בעלה לאשת הטלוויזיה מרה קרפנייה, שמכהנת כיום כשרה להזדמנויות שוות.

 

אמש העבירה לאריו הודעה לסוכנות הידיעות האיטלקית אנס"א, שבה כינתה את תוכניותיה של מפלגתו של ברלוסקוני לבחירות כ"מגעילה בצורה חסרת בושה" ופוגעת בה, בילדיה, ובנשים באופן כללי. "מישהו כבר כתב שכל זה נועד רק לשם שעשוע הקיסר", כתבה לאריו. "אני מסכימה. מה שעולה מדיווחי העיתונים הוא חסר בושה וגועלי, הכל בשם הכוח".

 

לאריו נתנה ביטוי לזעמה אחרי ימים של דיון ציבורי, שעורר את תמיהתם של כמה מבני בריתו של ברלוסקוני, לאחר שדווח כי בין המועמדים לפרלמנט האירופי מתמודדת ב"אח הגדול", שחקניות ודוגמניות. אלכסנדרה מוסוליני, נכדתו של הרודן בניטו מוסוליני - ושחקנית בעצמה - רמזה באירוניה כי יש לאפשר גם לדוגמנים ממין זכר להתמודד, בשם השוויון.

 

אבל הביקורת של לאריו היתה פחות מרומזת. "חוסר הבושה והחוצפה של הכוח מעליבות את אמינותן של כל הנשים, פוגעות בנשים באופן כללי, ובעיקר באלה שתמיד ניסו להגן על זכויותיהן", אמרה לאריו. "אני רוצה להבהיר שאני וילדי הננו הקורבנות של המצב הזה. עלינו לשאת זאת, וזה גורם לנו סבל", אמרה לאריו לאנס"א.

 

לאריו בעצמה היא שחקנית לשעבר, והיא רעייתו השנייה של ברלוסקוני. לזוג יש שלושה ילדים. בהודעתה לאנס"א גם התייחסה לדיווחים שלפיהם בעלה השתתף במסיבת יום ההולדת של נערה בת 18 מנאפולי. "זה הפתיע אותי מאוד", טענה, "בעיקר משום שהוא מעולם לא הגיע למסיבת יום הולדת 18 של אף אחד מילדיו, גם כאשר הוזמן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים