שתף קטע נבחר

צפו: כך ניקתה המנקה מסמכים משולחן ראש-העיר

מצלמה נסתרת, שהוצבה בלשכתו של ראש העיר נצרת עילית, גילתה כי עובדת הניקיון לוקחת מסמכים. בחקירה היא טענה כי עשתה זאת כנקמה על פיטורי בנה שעבד בעיריייה

הצילומים חשפו את המנקה - והלכלוך. האישה "שניקתה" יותר מדי בעיריית נצרת עילית שוחררה אחר הצהריים (יום ג') לביתה. בחקירתה היא סיפרה כי לקחה מסמכים מלשכתו של ראש העיר, שמעון גפסו, מפני שביקשה לנקום בו על פיטורי בנה שעבד בעבר בעירייה.

 

מעצרה של העובדת בא לאחר שבחודשים האחרונים הודלפו מסמכים מלשכתו של גפסו. ראש העיר ומקורביו לא הבינו כיצד גורמי אופוזיציה מעורים כל-כך בנעשה בלשכה והחליטו לפתוח בחקירה סמויה בעצמם. בתוך הלשכה הוצבה מצלמה נסתרת באחד מארונות הספרים ועד-מהרה נפלו העובדת ומנהלת העבודה שלה במלכודת. בצילומים נראית עובדת הניקיון, בת 43, כשהיא לוקחת מסמכים משולחנו של גפסו כדי לצלמם. לאחר מכן, החזירה את המסמכים כשהם עטופים בסמרטוטים על-מנת שלא להשאיר טביעות אצבעות והעבירה את הצילומים לידי מנהלת העבודה שלה.

 

המנהלת, שנחקרה אף היא, הודתה כי אכן העבירה מסמך אחד בלבד לגורם פוליטי.

אותו גורם נחקר ואישר כי קיבל את המסמך, אך טען שלא נעשה בו שימוש והוא לא האיש שהורה להן לקחת את המסמכים. "אנחנו בודקים חשד כי מלשכתו של ראש העיר נלקחו מסמכים נוספים", אמר בתום החקירה מפקד תחנת המשטרה בנצרת עילית, רב פקד ישראל טוביה.

 

ראש העיר נצרת עילית אמר ל-ynet: "מתנהלת נגדי ללא ספק קנוניה. אני סומך על המשטרה, שבמשך שבוע היתה בסוד העניינים שתעשה את עבודה נאמנה ותחשוף את הגורמים שמנסים להתנכל לי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גפסו. "מתנהלת נגדי קנוניה"
צילום: חגי אהרון
מומלצים