שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  ברקת מזכיר למוסלמים: הרמדאן עבר בשקט

  בהתייחסות פומבית ראשונה לאירועים האלימים סביב הר הבית, מבקש ראש העיר ירושלים "לשים את האלימות והפרובוקציה בצד ולטפל בצורה ברורה". לציבור המוסלמי הוא אומר: "המשטרה איפשרה רמדאן שקט ומכובד". אלפי השוטרים, שאבטחו היום את צעדת ירושלים, התפנו לצפייה במפגן הצבעוני

  ראש העיר ירושלים לא סבור שהאירועים האלימים, שפוקדים בימים האחרונים את הבירה, הם תחילתה של אינתיפאדה שלישית. "אני לא מאמין, זה לא באינטרסים של אף אחד", אמר בצהריים (יום ג') ל-ynet ניר ברקת, שבא לגן סאקר כדי לצפות בצעדת ירושלים המסורתית ובמופעים החגיגיים.     

   

  בהתייחסות פומבית ראשונה למהומות סביב מסגד אל-אקצה, אמר ברקת: "צריך לדעת לשים את ניסיונות האלימות והפרובוקציה בצד, לטפל בהם בצורה ברורה". לדבריו, "מדובר בנושאים נקודתיים. צריך לאתר את מוקדי האלימות, לעצור, לבודד אותם - ולהמשיך הלאה". 

   

  צעדת ירושלים

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  ברקת ביקש לחזק את משטרת ירושלים, אשר טיפלה באירועים האחרונים, והזכיר

   גם את אלה שקדמו להם: "עברנו רמדאן בשקט, בו כל הציבור המוסלמי יכול היה להגיע ולהתפלל. אני בהחלט חושב שמשטרת ירושלים איפשרה רמדאן מכובד ומלא ועשתה עבודה טובה גם בהמשך".

   

  בחלק המרכזי של צעדת ירושלים השתתפו אחר הצהריים כ-70 אלף איש, בהם רבים שהגיעו במיוחד ממחוזות אחרים - חלקם אפילו מחו"ל. "אני מודה לכל העולים לרגל לירושלים ולצעדה בפרט, כך העיר צריכה להיראות. חגיגה של העיר ירושלים היא חגיגה של העם כולו", סיכם ברקת בהתלהבות.   

   

  את הצעדה אבטחו אלפי שוטרים ומתנדבים, שנותרו שהפעם פנויים לצפייה במצעד הצבעוני.  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נקודתי: ברקת בגן סאקר
  צילום: גיל יוחנן
  הצעדה בסילואן
  צילום: גיל יוחנן
  מומלצים