שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אחרי שנפרדו רצים לקשר הבא. מי יגיע ראשון?

  "הוא נואש, לא יכול דקה לבד", את מרגיעה את עצמך ומייחלת שיהיו רק כונפות בקופידון וב-JDate ושהוא לא ימצא מישהי, אמן

  מוכנים? היכון... רוץ!! כן, כן, גם בגיל 27, אחרי שעברתי כמעט הכל, את המרוץ הזה אי אפשר לעצור. לא משנה כמה התבגרתם והתגברתם על הפרידה, לא משנה שאתם כאילו "קוּלים" עם הרעיון ועכשיו אפילו הפכתם לחברי נפש, גם אם שנים לא זזתם מילימטר בלי רכב והכושר הכי רציני שעשיתם היה לרדת שלוש קומות בלי מעלית, בתחרות הזו אתם עדיין בשיא הכושר.

   

  זה הזמן לגלות מי זריז יותר וחוזר לשוק ראשון. "הוא נואש, לא יכול דקה לבד", את מרגיעה את עצמך ובשקט מייחלת שיהיו רק כונפות בקופידון וב-JDate ושהוא לא ימצא אף אחת, אמן.

   

  את זו שיוצאת ראשונה לדייט, והסיבוב ראשון הולך לך טוב. את אמנם סובלת רצח, בא לך למות, את לא מסוגלת עוד לשמוע את האידיוט שיושב מולך מדבר על מצב השוק בעלייה וכמה טבע דפקה את המשקיעים ורק מחכה לברוח משם ולדווח לאקס, באופן אגבי לגמרי כמובן, שהיה לך דייט מעולה. אבל העיקר שהגעת ראשונה ועכשיו זה 1:0 לטובתך.

   

  למצוא את האחד שיובל אותך לנצח במרוץ

  זו רק ההתחלה. עכשיו מעבירים הילוך: מי יהיה הראשון שמתחיל קשר רציני. על הדרך, את מספרת לכולם שהוא מת לחזור אלייך, ורק בגלל שסירבת הוא מצא ריבאונד. את אפילו מעזה בשיא הנחמדות לפתח רגשי אמפתיה למסכנה שנפלה עליו עכשיו. את מספרת לכל מי שמוכן לשמוע שהגעת למסקנה שהכי טוב לך לבד, שככה את יותר שלמה עם עצמך ולומדת המון על מי שאת. רק אמא שלך שואלת את עצמה איך עדיף למות, מבושה או בירייה. "מה יש לך עוד ללמוד? יצאת עם מישהו חמש שנים ועזבת אותו, התחתנת והתגרשת, מה עוד את רוצה ללמוד?" את מסבירה שאת בסך הכל בשנות ה-20 לחייך (עם שבע שנות ניסיון...) ועדיין לא ראית עולם.

   

  בעוד שכלפי חוץ את מפגינה קרירות וחוסר אכפתיות ונראית מאושרת מכל יום שעובר, בשקט בשקט את יוצאת עם חצי תל אביב במטרה ברורה אחת: למצוא את האחד שיובל אותך לנצח במרוץ. אם אפשר, תשמחי לקנח בזה שהאקס שלך בדיוק יצא לאותו מקום ויתעלף ויבכה כשיראה שהמשכת קדימה. זה לא משנה שאין לו מושג שהדבר הזה שתלוי לך על היד ומזיל ריר נמצא בחייך בקושי עשר דקות, וסביר להניח שנותרו לו עוד 25 דקות עד שייצא.

   

  עוד חודש עובר, ואת שומרת על פאסון וגם מתחילה לשחק במקביל: את מנסה להשאיר את האקס על אש קטנה. אתם נהנים להיפגש לסטוצים לא מחייבים, וכאילו בשביל הגיוון השיחות העמוקות שלכם הופכות לייעוץ על חיי הזוגיות הנפרדים, אתם אפילו מתחילים לספר בדיחות שחורות על מה שהיה ביניכם.

   

  לפני שהוא הוציא מילה כבר הוצאת את הבייבי דול

  לפני כל מפגש את דופקת צחצוח מטורף לבית ולגוף ומשקיעה את כל המאמצים להיראות כאילו שלא התאמצת. את משתדלת להיות הכי הורסת שיש, כדי שהוא יזכור תמיד מה הוא הפסיד. שניכם משחקים אותה הכי אדישים ו"איזה כיף שנפגשנו כי זה פשוט הסידור הכי מתאים".

   

  במקביל את ממשיכה לצאת, כרגע עם כל איזור השרון, מחכה ומייחלת ליום בו תוכלי סוף סוף לומר לו "סורי מאמי, התחלתי קשר רציני. אם זה לא יסתדר אז כבר אמצא אותך", ואז יהיה בום!!! 3:0 לטובתך, והמרוץ ימשיך.

   

  עד שיום אחד הוא מתקשר, כולו נבוך והקול שלו רועד. עוד לפני שהוא מספיק להוציא מילה את כבר התחלת להוריד שערות, הוצאת את הבייבי-דול הכי סקסית שמצאת, מרחת את כולך בקרם גוף, הדלקת נרות, שמת מוזיקה ברקע, ואז הוא אומר:

   

  "אני מתחתן".

   

  האימייל של מאיה

   


   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אין לו מושג שהדבר הזה נמצא בחייך בדיוק עשר דקות
  צילום: index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים