שתף קטע נבחר

"שימי כסף קטן בכוסות": השוד תועד במצלמה

הקסדות, הצעקות, הסכינים, התקף הפאניקה - ואפילו הטיפ שהוחזר לקופאיות. בקרוב יואשמו שלושה צעירים בביצוע 30 מעשי שוד של חנויות בתחנות דלק בגוש דן. הסרטון שפירסמה המשטרה מתעד שני מעשי שוד בהפרש שבועיים באותו מקום

"תוציאי, תוציאי את כל הכסף, יאללה!". כתב אישום יוגש בקרוב לבית המשפט בתל אביב נגד שלושה צעירים תושבי תל אביב, אחד מהם קטין, בגין ביצוע עשרות מעשי שוד בחנויות נוחות של תחנות דלק בעיר. היום (א') מפרסמת המשטרה סרטון וידאו שנלקח ממצלמת האבטחה של אחת התחנות שנשדדו, בו מתועדים שניים ממעשי השוד - בהפרש של שבועיים, באותה תחנה ממש. באורח נדיר הוקלטו דבריהם של השודדים - וגם תגובות המוכרות בתחנה.

 

בסרטונים נראים שני השודדים מתפרצים בסערה לתוך החנות, ומתנפלים על הקופאית המבוהלת בצעקות: "את הכסף, תוציאי הכול!". הם מנחים אותה לשים את המטבעות בכוסות פלסטיק, ודורשים לקבל גם "את ההפקדות".

 

"מה שאתה רוצה, בבקשה", מנסה הקופאית המבועתת לרצות אותם, ואז מאבדת את עשתונותיה בבהלה ותוך התנשפות כבדה מתחננת: "זה הכול, נשבעת לך". "לא נעשה לך כלום, אל תדאגי", מפטיר לעברה אחד השודדים, לפני שהם נמלטים מהמקום. בסרטון השני נראה אחד השודדים מחזיר "טיפ" לקופאיות.

  

במשך כחודש וחצי ניהלו חוקרי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב חקירה אינטנסיבית, בניסיון למצוא את האחראים לכ-30 מעשי שוד שאירעו ברחבי גוש דן, כולם באותו מתווה: 

השודדים נכנסים עם קסדות לתוך החנויות שבתחנות הדלק, באיומי סכין וצעקות שודדים את הכסף מהקופאית, לוקחים מוצרים ונמלטים מהמקום, בדרך כלל באמצעות אופנוע גנוב.

 

במהלך החקירה הצליחו השוטרים לאתר את שלושת החשודים, והחלו לעקוב אחריהם. לפני כשבוע הצליחו לתפוס אותם "על חם" בעת ביצוע שוד בחנות yellow בדרך מנחם בגין בתל אביב. רב-פקד מושיק רחמים סיפר ל-ynet כי "השלושה שינו את המבטא שלהם ודיברו במבטא ערבי, כדי שהקופאיות יתארו אותם כערבים ויטעו את השוטרים".

 

מעצרם של שניים מהם, יורי דוידוב ואיגור בוטורוב, הוארך עד מחר בבוקר, ואילו היום יובא הנער בן ה-17 וחצי להארכת מעצר בבית המשפט לנוער בתל אביב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"זה שוד!"
באדיבות דוברות משטרת מחוז תל אביב
מומלצים