שתף קטע נבחר

חשד: שלושה צעירים שדדו 30 תחנות דלק במרכז

השלושה נהגו להיכנס לחנויות שליד תחנות דלק עם קסדות לראשיהם ובאיומי סכין שדדו את המוכרים. אמש, שניים מהם נתפסו "על חם" בתחנה בתל-אביב

אימת חנויות הנוחות במרכז. שלושה צעירים נעצרו אמש (יום א'), בחשד שבתקופה האחרונה שדדו למעלה מ-30 חנויות בתחנות דלק. במשטרה אומרים כי שניים מהחשודים נעצרו על חם.

 

בתקופה האחרונה נשדדו חנויות רבות הצמודות לתחנות דלק באזור תל-אביב, ראשון-לציון ופתח-תקווה. מתיאור השודדים הגיעו בימ"ר תל אביב למסקנה כי למעשים אחראים חברי כנופיה אחת.

 

אנשי הימ"ר החלו בחקירה סמויה, שכללה בין היתר הצבת מארבים לשודדים. אמש, סמוך לחנות yellow בתחנת דלק בדרך מנחם בגין בתל-אביב נעצרו על ידי הבלשים שני חשודים, לאחר שנראו נכנסים לחנות.

 

הבלשים עצרו נער בן 17 וחצי, בעוד חברו נמלט מהמקום. לאחר מרדף הוא נעצר ואז התברר כי מדובר בתושב תל-אביב בן 21. מהבדיקה עלה כי השניים לא שהו סתם בתחנת הדלק, אלא שדדו מהמוכרת אלפי שקלים - שאף נמצאו לאחר מעשה ברשותו של אחד החשודים. בהמשך נעצר חשוד נוסף בן 23 מתל-אביב, שעל פי החשד קשור אף הוא לחלק ממקרי השוד.

 

רב-פקד משה רחמים, ראש צוות החקירה בימ"ר תל אביב, סיפר ל-ynet: "לאחר שהצטברו אירועים רבים על אותם מעשי שוד בשיטה זהה, הבנו שהשיטה שלהם חצתה את מחוז תל אביב. התחלנו לאסוף את התיקים מכל התחנות ובמשך

החודש וחצי האחרונים חקרנו את הפרשה, הצלחנו לעלות על עקבותיהם של החשודים גם בזכות מצלמות האבטחה של אותן חנויות".

 

מהחקירה הראשונית עלתה שיטת פעולה שבה נקטו ברבים ממקרי השוד: השלושה, כך על פי החשד, נהגו לגנוב קטנוע - ובאמצעותו להגיע לתחנות הדלק. הם נכנסו לחנויות עם קסדות לראשיהם ובאיומי סכין וחפצים חדים אחרים שדדו את המוכרים במקום וגנבו מוצרים שונים.

 

במשטרה אמרו כי בחיפוש בבתיהם של החשודים נמצאו פריטים הקושרים אותם למעשי השוד, חלק מהחשודים אף הודו בחלק מהאירועים. בית המשפט השלום בתל-אביב האריך את מעצרו של הנער בשבעה ימים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
שדדו תחנות בתל-אביב ובפתח-תקווה. ארכיון
צילום: ירון ברנר
מומלצים