שתף קטע נבחר

הראל סקעת באירוויזיון? לא בטוח

רשות השידור מסתייגת: הדרך לבחירתו של סקעת לייצג את ישראל באירוויזיון עדיין ארוכה. החלטה סופית - רק ביום שני

הראל סקעת ייצג את ישראל באירוויזיון? תלוי את מי שואלים. על אף הפרסומים בימים האחרונים לפיהם הזמר, שהגיע למקום השני בעונה השנייה של "כוכב נולד", נבחר לכאורה לייצג את המדינה בתחרות השירים האירופית, נראה כי הדרך עד לנסיעתו לאוסלו - עוד ארוכה.

 

גורמים ברשות השידור ידעו לספר הבוקר (ה') ל-ynet כי ההחלטה הסופית בדבר זהות הזמר או הזמרת שייצגו את ישראל בתחרות בשנה הקרובה, תתקבל רק בשבוע הבא. בנוסף אמרו אותם גורמים כי שמו של סקעת אכן עלה כאופציה לייצוג המדינה בתחרות, אך במקביל אליו מתקיימים דיונים עם מועמדים נוספים. אחד השמות המועמדים לתפקיד, לצד סקעת, הוא מאיה בוסקילה. כל ההצעות ידונו ביום שני באופן מקצועי, בוועדה מיוחדת שתתכנס לצורך העניין.

 

בנוסף, בשבוע הבא יוחלט גם האם תחרות הקדם אירוויזיון, במסגרתה ייבחר שיר אחד מתוך כמה של האמן הנבחר, תועבר במסגרת שידורי זכיינית ערוץ 2, "רשת", בדומה לאופן בחירת שירו של בועז מעוד שייצג את ישראל ב-2008.

 

אם אכן סקעת ייצג את ישראל באירוויזיון, יהיה זה בוגר "כוכב נולד" השלישי שמגיע לתחרות.

ב-2005 ייצגה את ישראל שירי מימון עם השיר "השקט שנשאר" שהגיע למקום הרביעי וב-2008 ייצג את המדינה בועז מעודה עם השיר "כאילו כאן" שהגיע למקום התשיעי.

 

אסף דרעי, מנהלו של סקעת אמר ל-ynet: "כארבע שנים אנחנו מקבלים את ההצעה להשתתפות באירוויזיון, והשנה החלטנו שזה מתאים לנו מבחינת ההיערכויות של הראל לתכנונים לטווח הרחוק יותר והודענו על כך לרשות השידור.

 

"עם זאת, יש דברים שלא סגורים מבחינת חוזים ועניינים טכניים שצריכים לבדוק מהצד שלנו, אבל הכוונה חיובית. מבחינת רשות השידור גם אנחנו הבנו שעדיין יש מהלכים פנימיים שהם צריכים להסדיר מול עצמם".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סקעת. כלום לא סגור
צילום: יוני טובלי
לאתר ההטבות
מומלצים