שתף קטע נבחר

מסתמן: תחרות קדם האירוויזיון חוזרת לערוץ 2

אחרי שעברה ל"קשת" וחזרה לערוץ הראשון, תשודר תחרות קדם האירוויזיון הבאה אצל זכיינית ערוץ 2, "רשת". ככל הנראה תשוב התחרות למתכונתה הישנה, בה יתחרו אמנים שונים

קדם האירוויזיון, התחרות המקדימה את האירוע הכלל-אירופי הגדול, ממשיכה להתגלגל בין זכייני השידור בטלוויזיה בישראל. ה"קדם" הבא, שיתקיים ככל הנראה בחודש פברואר - לקראת התחרות שתיערך באוסלו במאי 2010 - צפוי להיערך בשידורי זכיינית ערוץ 2, "רשת".


עוואד וניני. הפעם הבחירה ב"קדם" תתבצע בין כמה אמנים (צילום: AP)

 

כזכור, ב-2008 התקיימה התחרות במסגרת "קשת", אז בחרו הצופים אחד מבין כמה שירים של זוכה "כוכב נולד", בועז מעודה, שהוצעו לבחירה ובוצעו באולפן התוכנית. בשנה שעברה חזרה התחרות הקלאסית לביתה המקורי, בית רשות השידור, שם התמודדו ארבעה שירים של מירה עוואד ואחינועם ניני, כשלבסוף נבחר "עינייך" לתחרות שהתקיימה במוסקבה. מעודה סיים את חלקו בתחרות במקום התשיעי ואילו עוואד וניני במקום ה-16.

 

כעת מסתמן כי התחרות הקרובה תהיה פתוחה לכל זמר ישראלי באשר הוא, ולא יתקיים שלב מוקדם בו ייקבע אמן אחד  שהבחירה תיעשה מבין שיריו.

בין השמות שהועלו לא מכבר כאפשריים להתחרות השנה, הוזכרו הראל סקעת, מאיה בוסקילה, מתמודד "כוכב נולד" ולדי בלייברג ואחרים.

 

רק אתמול (ג') ביקש חבר הכנסת אלכס מילר ("ישראל ביתנו") דיון דחוף בנושא בחירת הנציג לתחרות, והביע את דעתו על הישגי ישראל באירוויזיון בשנים האחרונות, כשאמר "לא נעשתה מחשבה מספקת כיצד נוכל להתברג במקומות הראשונים". לאחרונה נשמע גם קולו של עופר פסנזון, מנהלן האישי של מירה עוואד ואחינועם ניני, כאשר התלונן על התנהלות רשות השידור במהלך התחרות, טענות שנדחו על הסף על ידי ראשי הרשות.

 

מ"רשת" נמסר בתגובה: "שידור קדם האירוויזיון טרם נסגר, לכשייסגר נודיע על כך באופן מסודר".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ערוץ 1
2008: מעודה באירוויזיון
צילום: ערוץ 1
לאתר ההטבות
מומלצים