שתף קטע נבחר
כאן אלונה טל, הוליווד
השחקנית אלונה טל עוד לא כוכבת אבל עושה חיל בהוליווד, עובדת ללא הפסקה ונשואה לשחקן אמריקאי ומתרגשת כשפוגשת את בראד ואנג'לינה. עכשיו היא רוצה לפתח את הקריירה בארץ, ובשביל זה היא כאן

השבוע על שער מגזין "לאשה": אלונה טל, אחת הנציגות הבולטות של ישראל בהוליווד. וכן, גם אם השם שלה לא לגמרי מוכר לכם את רשימת הסדרות בהן היא הספיקה לשחק, אתם בטוח מכירים: CSI, "הלוחשת לרוחות" ,"על טבעי", "ורוניקה מארס" ועוד.

בינתיים, בארץ, היא מוכרת בעיקר לילדים שזוכרים אותה מהסדרה "הפיג'מות" וממדורי הרכילות שמדווחים על ההצלחות שלה ויותר מכך, על החברים המפורסמים שלה בהוליווד. ועדיין, גם היא מצליחה להתרגש ממפגש עם בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי שבינתיים נפרדים. חבל, הם היו יכולים לקחת כמה טיפים והשראה מאלונה ובעלה השחקן האמריקני מרכוס פרז, "אנשים שרואים אותנו יחד אומרים לנו שהחזרנו להם את האמון באהבה".   

 

בימוי והפקה: ליבת גרינבוים; צילום: אבי חי; עריכה: מאיה שרון

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

אלונה טל הספיקה לשחק קצת בארץ והיא מזוהה בעיקר ככוכבת ילדים בזכות השתתפותה בסדרה הפיג'מות. לפני כ-7 שנים החליטה אלונה כמו רבים אחרים לארוז הכל ולנסות את מזלה בחו"ל, ובניגוד לרבים אחרים (ובואו לא נזכיר שמות), היו לי גם הכישרון וגם המזל - שילוב טוב בדרך להצלחה.

עכשיו, כשמאחוריה לא מעט תפקידי אורח בסדרות, מספר לא מבוטל של סרטים ונישואים לשחקן האמריקאי מרכוס פרז שמבוגר ממנה ב-17 שנה היא רוצה לעצור רגע ולשלב גם קריירה בארץ.אלונה טל, כוכבת שער "לאשה" השבוע (צילומים: רון קדמי)

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
כל התגובות לכתבה "כאן אלונה טל, הוליווד "
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אלונה טל. הגיעה מהוליווד, הצטלמה בארץ
צילום: רון קדמי
עם הבעל, מרכוס פרז
צילום: רועי חביב, פנאי פלוס
לאשה בפייסבוק
מומלצים