שתף קטע נבחר

קצין משטרה חשוד במעשים מגונים בשוטרת

פרסום ראשון: השוטרת התלוננה כי הקצין ממחוז מרכז, מפקדה הישיר, כפה עליה מגע מיני ברכבו כשהייתה שיכורה. הוא נחקר, שוחרר בערבות והורחק מיחידתו. בחקירתו טען: הכל עלילה

מבוכה גדולה במטה משטרת מחוז מרכז: קצין במחוז נחקר במחלקה לחקירת שוטרים במשרד המשפטים (מח"ש), בחשד שביצע מעשים מגונים בשוטרת שהייתה תחת פיקודו. ל-ynet נודע כי הקצין נחקר הבוקר (יום א') במח"ש, ובתום חקירתו הורחק מהיחידה בה הוא משרת. בימים הקרובים אמור להיערך עימות בין השניים. פרקליטתו של החשוד טוענת כי "מדובר בעלילת שווא".

 

מהתלונה שהוגשה עולה כי הקצין והשוטרת המתלוננת משרתים באותה יחידה, והקצין הוא למעשה המפקד הישיר

שלה.

לפני מספר שבועות, כך נטען, נסעו השניים ברכבו של הקצין, ובשלב מסוים, טענה, כפה עליה הקצין מגע מיני שלא בהסכמתה. ככל הנראה, השוטרת הייתה שיכורה בעת האירוע. לפי שעה, הקצין חשוד רק בעבירת מעשים מגונים, אולם טרם נשללה גם האפשרות שהדברים הגיעו עד כדי אונס.

 

ביום חמישי האחרון הודיעו במח"ש לסגל הפיקוד הבכיר במטה מחוז מרכז על הכוונה לזמן את הקצין לחקירה. הבוקר הוא הגיע למשרדי מח"ש בראשון-לציון ונחקר. הקצין הכחיש את החשדות המיוחסים לו, וטען כי מדובר בעלילה שנרקמה נגדו. החוקרים הציגו בפניו גם טענה נוספת, של שוטרת אחרת שטענה כי נגע בה - וגם טענה זאת הוכחשה על ידו.

בתום חקירתו, החליטו חוקרי מח"ש לשחררו בערבות - אך להרחיקו מיחידתו עד תום החקירה.

 

פרקליטת החשוד, עו"ד נגה ויזל, מסרה בתגובה: "מדובר בעלילת שווא, כשכל מטרתה היא להכפיש את שמו הטוב של הקצין. הוא מסר גרסה מפורטת לגבי הטענות שהועלו נגדו, והכחיש מכל וכל את החשדות המיוחסים לו. אנו מאמינים

שבתוך ימים האמת תתברר, והוא יחזור לתפקוד רגיל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"בתוך ימים האמת תתברר". עו"ד ויזל
מומלצים