שתף קטע נבחר

אישום: שוטר בן 35 אנס שוטרת, הטריד אחרת

מכתב האישום נגד רס"ר עופר קורן, סגן מפקד יחידת הסיור לשעבר במרחב איילון, עולה כי נהג להכפיף את מרותו על שתי חיילות-שוטרות בנות 20 ו-18. "אצלי אין דבר כזה שיגידו לי לא, כל מה שאני רוצה - אני משיג", צוטט קורן בכתב האישום

בתפקיד הנאשם בעבירות מין - שוטר: לבית המשפט המחוזי בתל-אביב הוגש הבוקר (יום ה') כתב אישום נגד רס"ר עופר קורן, סגן מפקד יחידת הסיור לשעבר במרחב איילון במשטרה. קורן, תושב ראשון-לציון בן 35, מואשם כי נהג לנצל את מעמדו ואת מרותו לצורך קיום מגעים מיניים עם שתי מתלוננות, בנות 18 ו-20. הוא מואשם באונס חיילת-שוטרת וביצוע מעשים מגונים והטרדה מינית בחיילת-שוטרת אחרת.

 

מכתב האישום עולה כי בין ספטמבר 2008 לינואר 2009 שירתה אחת המתלוננות ביחידתו של קורן. בין השניים התפתח קשר רומנטי וזה נמשך גם אחרי שהמתלוננת עזבה את היחידה לקורס משטרתי. מכתב האישום עולה כי באחד הימים אסף קורן את המתלוננת בניידת, חיבק ונישק אותה ואז אמר: "אצלי אין דבר כזה שיגידו לי לא, כל מה שאני רוצה - אני משיג".

 

באחד הימים, כך על-פי כתב האישום, נסע קורן עם המתלוננת לדירת אחיו בטענה כי הוא צריך לקחת משהו. הוא ביקש מהמתלוננת לבוא איתו, אולם היא סירבה וביקשה להישאר במכונית. אז, הוציא אותה קורן בכוח בהרכב ומשך אותה לדירה, שם החל לנשק אותה למרות שזו אמרה לו שהיא לא מעוניינת. מכתב האישום עולה כי קורן לקח את המתלוננת לחדר השינה, הורה לה לשבת על המיטה והחל להפשיט אותה. היא ביקשה שיפסיק, והוא התעלם ממנה ואנס אותה.


עופר קורן בבית המשפט, הבוקר (צילום: עופר עמרם) 

 

במקרה אחר לקח קורן את המתלוננת לגג חניון בחולון, שם החל לנשק אותה תוך שהיא מנסה להדוף אותו. היא אמרה לקורן שיש לה חבר וזה ענה: "אל תדאגי, יהיה בסדר. אף אחד לא יידע". לאחר מכן אנס אותה. במקרה אחר שאירע לפני כחודש ביצע קורן מעשה מגונה במתלוננת תוך שהוא מאיים עליה "את תראי, היום אני עוד אאנוס אותך".

 

קורן מואשם כי הטריד וביצע מעשים מגונים גם בחיילת אחרת. מכתב האישום עולה כי הוא נהג להחמיא לה על המראה החיצוני שלה, ולספר לה על יחסי המין שהוא מקיים עם שוטרת אחרת. בין היתר, אמר לה: "עובד בחברת חשמל מקבל חשמל חינם. אני עובד במשטרה - מגיע לי הכל". בסך הכל מואשם קורן בעשרה מקרים שונים בהם ביצע מעשים מגונים בחיילת במקומות מבודדים ונטושים בחניונים באזורי התעשייה של חולון ובת-ים.

 

פרקליטו של קורן, עו"ד שרון נהרי, אמר ל-ynet כי הלקוח שלו אינו מכחיש שקיים יחסי מין בהסכמה עם המתלוננת הראשונה ואף טוען כי קיים עמה יחסי מין מספר פעמים רב יותר מזה שנטען בכתב האישום. בנוגע למתלוננת השנייה, מכחיש קורן כל נגיעה בה וטוען כי גם אם נגע בה זה בוודאי שלא היה קשור לסיפוק צרכיו המיניים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קורן ועו"ד נהרי
צילום: עופר עמרם
מומלצים