שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  איפה האשה הסקסית, הכיפית, שאיתה התחתנת?

  בהחלט לא הוגן להתחתן עם סינדרלה ולקבל אחרי הטבעת את האמא המכשפה שלה. האם מדובר בקונספירציה נשית? האם נשים מתוכנתות להיות מתוקות לפני וצווחניות אחרי? זהו, שלא. מה שקרה לה אחרי החתונה מאוד תלוי בהתנהגות הגבר

  בזמן האחרון קראתי בערוץ יחסים לא מעט תגובות של גברים ממורמרים על נשותיהם (במקרה הטוב, גרושותיהם) ועל הצרה שנפלה לחייהם מאז באו הילדים לעולם. נכתבו פה המלצות חמות הקוראות לוותר על הדבר "המיותר" וה"עדרי" הזה שנקרא נישואים, ובטח שלחשוב פעמיים על עניין הילדים. היה גם מי שהציע - תתחתן, או שלא תתחתן, אבל תביא ילד, ותבקר אותו פעם בשבוע, אצל אמא שלו.

   

  הדבר המדהים הוא שעשרות גברים תמכו ברעיון הזה, השתתפו בצערו ואף הבינו לחלוטין את החיים הקשים של הגבר הנשוי המצוי בישראל - "כרוניקה של גירושים ידועים מראש" וכדומה. ניתנו דוגמאות ושלל דימויים של האשה המתוקה איתה התחתנו, לעומת "המפלצת" שהפכה להיות עם השנים, הדודה "היבשה" מסקס, או הרס"רית הצעקנית. ואם כך הם פני הדברים, אז מדוע לו לגבר המסכן, החבוט וחסר האונים לקשור את גורלו עם אשה?  

   

  אני תוהה אם מישהו מקוראי הערוץ באמת חושב שאיזו אשה בעולם תעדיף לעשות כביסה מלעשות אהבה. איזו אשה תעדיף להחליף טיטולים על פני בילוי במסעדה רומנטית? האם יש יצור אנוש בעולם המעדיף לשטוף כלים, לצעוק ולהתעצבן מידי יום במקום להתחבק? תצביע האשה שמעדיפה להישאר בחלוק סחבות מלעטות על גופה לבוש סקסי ולפנק את עצמה ואת אהובה.

   

  אז מה קרה שם בדרך? מה קרה לאשה הסקסית, הכיפית, המצחיקה, המפנקת שאיתה התחתנת? זה בהחלט לא הוגן להתחתן עם סינדרלה ולקבל אחרי הטבעת את האמא המכשפה שלה. האם מדובר בקונספירציה נשית? האם נשים מתוכנתות להיות מתוקות לפני וצווחניות אחרי? האם כך משיגים את הגבר, נוגסים בארנקו, מוודאים שיהיו מזונות, ואז זונחים אותו לאנחות? ויותר מזה, האם נשים נולדו להתבשם מריח חתונה ואילו גברים נולדו להיגרר אל החופה? האם לפני החתונה היא שכנעה אותך שהיא אוהבת אותך באמת, ואחרי התגלה פרצופה האמיתי, נטול האהבה כלפיך? הייתכן שנשים כלל לא אוהבות סקס, זה הכל טריק כדי לסחוב אותך לחופה? הרי אילו באמת אהבה סקס לא היתה הופכת לדודה טרחנית מיד אחרי הילד הראשון, לא?

   

  פתאום כולם מתחילים לדבר על ילדים

  אז לא. בטח שלא. מישהו פה שכח את הברור מאליו, משהו קרה לנו אחרי החתונה, וה"משהו" הזה הוא היחס של הגברים, של המשפחות שלנו ושל החברה כולה. מרגע שיש חתונה פתאום כולם מתחילים לדבר על ילדים, במיוחד עם האשה. כולם נכנסים לבית של הזוג הטרי, טועמים מהאוכל ונהנים מהבית הנקי ואומרים - "פיייייש איזו אשה!" (הגבר לא קשור פה). כשבאים הילדים פתאום האשה הזו, שבעבר התעסקה בעיקר באוניברסיטה, קריירה, ספרים, בילויים, חדר כושר וכדומה, הופכת ל"אמא". למעשה כל החברה מתייחסת אליה כך, וכמובן שהמשפחה מסביב, ובטח שהגבר איתו התחתנה. יש ציפיה סמויה ושאינה סמויה מהאשה שתהיה "אמא", ומושלמת.

   

  בשלב מסוים האשה עצמה שוכחת שהיא בעצם קודם כל אשה לפני שהיא אמא. למעשה היא נכנסת לקונפליקט תמידי, יומיומי, בין היותה "מזינה" לבין הצורך שלה להיות "מוזנת", בחדר כושר, בבילויים עם חברות, בלילות סוערים עם הבעל. עד שהקונפליקט נעלם, ונשארה רק "אמא", 24 שעות, שבעה ימים בשבוע.

   

  אמהות מחליפות טיטולים, נשים - עושות סקס.

   

  החברה שלנו, המשפחות שלנו, וכמובן הבעלים שלנו, מצפים מהאשה שתהיה "סופרוומן". אסור לה לפשל כאמא, אבל אל לה לשכוח שאם היא תאבד את הפיגורה, את הסקס אפיל, את הקלילות והסחבקיות - היא עלולה לפשל בגדול עם הבעל. כי הוא הרי התחתן עם עלמת החן, אז זה פשוט לא הוגן להשאיר אותו עם עלמת הזעם. ואם הפכת לכזו, אל תתפלאי אם הוא קם והולך...

   

  החיים של אשה הופכים למרוץ בלתי אפשרי: בין שש לשמונה בבוקר לארגן את הילדים, בין שמונה לשלוש (לא יותר מזה כמובן, אחרת היא נכנסת לקטיגוריית האם המזניחה) בעבודה (שלא תגיד שלא נותנים לה לפתח קריירה), ואחר כך בתשע בערב, אחרי ששנייה קודם החליפה שוב טיטול, נלחמה עם עוד ילד במקלחת והספיקה גם לסיים את ערימת הכלים בכיור, היא אמורה להפוך בין רגע לפייה סקסית ומתוקה.

   

  תתעוררו!

   

  הפתרון המתבקש הוא פשוט, אך הוא דורש מעט תשומת לב והשקעה מצד הגבר. אל תשכח שאשתך היא אשה לפני שהיא אמא, אל תשכח להזין אותה ולא לדרוש ממנה להיות רק מזינה שלך, של הילדים. וגם את - עשי הכל כדי לא לשכוח מי את, מה את אוהבת לעשות, מה התחביבים שלך, פני להם זמן.

   

  את לא רק אמא, את גם אשה. וכן, אל תשכחי שגם אב ילדייך רוצה לזכור שהוא גבר. פרגני לו יציאות עם החבר'ה.

   

  גבר, חשוב לאין שיעור שתגן עליה מפני המשפחה והחברה הדורסנית, שמצפה ממנה להיות "אמא מושלמת". כי המרוץ הזה הוא קשה, אם לא בלתי אפשרי. דאג שיהיה לה זמן ללכת לחדר כושר, לטייל עם חברות, ללכת לחוג, ללמוד. אם אשתך תהפוך ל"אמא" ברמ"ח איבריה, אז לא תישאר לך "אשה". מהר מאוד ה"אמא" הזו שצמחה בבית תהפוך לדודה בסחבות, והיא עצמה תשכח בכלל שהיתה פעם אשה. ואם היא תשכח - אז בטח שאתה לא תזכה להיזכר.

   

  הבלוג של מיכל

   


   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בשלב מסוים האשה עצמה שוכחת שהיא בעצם קודם כל אשה
  צילום: index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים