שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  דיווח: קדאפי הזמין לפגישה ערבים מישראל
  לפי דיווח באתר "אל-ערב" הפועל בנצרת, שליט לוב העביר הזמנה למנהיגי הציבור הערבי להגיע לפגישה עמו דרך עמאן

  שליט לוב, מועמר קדאפי, הזמין את ראשי הציבור הערבי בישראל לבקר בארצו ולהיפגש עימו. כך דיווח הבוקר (יום ו') אתר האינטרנט הערבי-ישראלי "אל-ערב" הפועל בנצרת. על פי דיווח המתבסס על מקור רם דרג, שלח השליט הלובי הזמנה לאישים בולטים בציבור הערבי בישראל לבקר בארצו, להיפגש עמו כדי לעדכנם על החלטות הליגה הערבית ולשוחח עמם.

   

  על פי הדיווח, נציגי מפלגות, תנועות בולטות בישראל וכן אנשי דת, קיבלו את ההזמנה באמצעות שגריר לוב בעמאן, מוחמד חסן אל-ברגתי. השגריר אל-ברגתי הזמין אותם להגיע דרך הבירה הירדנית, להיפגש עם מנהיגים לובים ובהמשך להיפגש עם השליט, קדאפי, כדי לדון בנושאים הקשורים לערביי ישראל ולפלסטינים.

   

  באתר "אל-ערב" דווח כי בכוונתם של האישים הישראלים להיענות לבקשה ולבקר בלוב ב- 23 באפריל. כעת מתקיימים מגעים עם השגריר הלובי בירדן סביב הרכב המשלחת שתשתתף בביקור. על פי הדיווח, יש הסכמה כללית שצריך להיענות להזמנה.

   

  לפי החוק, אסור לנסוע למדינות אויב בלי היתר מיוחד משר הפנים ומי שמחליט לנסוע מסתכן בהעמדה לדין. בחודשים האחרונים הסתבך ח"כ סעיד נפאע מבל"ד, שנסע לסוריה. ועדת הכנסת החליטה לא לאשר חסינות לחבר הכנסת שהואשם במגע עם סוכן זר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים