שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  צפו בצבי בר מסלק מפגינים שקראו לישי לפטרו

  שר הפנים ביקר ברמת-גן, תושבים קראו לו לפטר את ראש העיר החשוד בקבלת שוחד. בר התעלם מהמפגינים ודרש מהמאבטחים לסלק אותם מכיוון שהפריעו לסיור. השר ישי אמר ל-ynet: "אני לא מכיר את הטענות. אלמד"

  השתקה מול המצלמות: לאחר שפרסם הודעה מיוחדת, בה כינה את האיש שהתלונן נגדו חולה רוח והכחיש כי קיבל שוחד "ולו בשקל אחד" - ראש העיר רמת-גן, צבי בר, נאלץ להמשיך לספוג ביקורת מתושבי עירו.

   

  ביקורו של שר הפנים, אלי ישי, היום בעיריית רמת-גן, לווה באקורדים צורמים כשכמה מפגינים, תושבי העיר, המתינו לראש העיר ולשר ישי בצאתם מבניין העירייה. הם הניפו שלטים ותבעו מהשר להפעיל את סמכותו ולפטר את בר מתפקידו בשל החשדות נגדו, שהמשטרה קבעה שהן בסיס לכתב אישום.

   

  המחאה ברמת-גן

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מאבטחים של עיריית רמת-גן - שקיבלו חיזוק מלא אחר מאשר מנהל אגף התברואה בעירייה, ראובן שמר - הדפו בכוח את המפגינים ומנעו מהם להתקרב ולדבר עם השר או ראש העיר.

   

  בר וישי עשו את דרכם לביקור בבית הכנסת הגדול, הסמוך לבניין העירייה, בו הסתיימו לאחרונה עבודות השיפוץ. לאורך הדרך בין שני המבנים השניים שמעו את קריאות התושבים. ראש העיר נתן הוראה במהלך הליכתו לבית הכנסת: "סלק אותם! סלק אותם מהר!".

   

  ראש העיר עצמו לא התעכב להשיב לתושבים, והשר ישי שנשאל על
  ידי ynet כיצד הוא מתייחס לטענות נגד בר אמר: "אני לא מכיר את הטענות וכשאלמד את החומר אדע כיצד להגיב".

   

  אחד המפגינים, אריה מזרחי, מיהר לאחר ההפגנה להגיש תלונה במשטרת מרחב דן "נגד ההתנהגות האלימה של אנשי ראש העיר". לדבריו, "עיריית רמת-גן מתנהלת כמו מאפייה ומשתיקה פיות של ביקורת והיום ראינו הוכחה חד משמעית לכך. לא ייתכן שלא יהי פתחון פה לתושבים לבקר את ראש העיר ולדרוש את התפטרותו. זאת לא דמוקרטיה, זו דיקטטורה שהיתה היום מול עיניו של שר הפנים".

   

  מעיריית רמת-גן נמסר בתגובה כי "אנשי העירייה וראש העיר פעלו כפי שמתבקש על מנת לשמור על כבוד השר ופמליתו ועל הסדר במהלך הסיור. ארבעת המפגינים חסמו את הגישה לסיור. כאשר התבקשו לפנות את הדרך, סירב מזרחי לעשות כן, החל להשתולל ולנסות ולהפריע לתנועת השר, פמליתו וראש העיר. לא נמנע מהם להפגין, נמנע מהם להתפרץ לכיוון השר וראש העיר ולהפריע למהלך התקין של הסיור".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים