שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  צבי בר: שוחד? חולה רוח ופוליטיקאי מדמיינים

  ראש העיר רמת-גן תוקף בחריפות את האיש שחשף את הפרשה בגינה הוא עשוי לעמוד לדין: "סובל מהזיות". בהודעה מיוחדת כתב בר שמעולם לא קיבל שוחד, ויצא גם נגד ח"כ כרמל שאמה, שלטענתו "רקם" עם המתלונן את המזימה

  צבי בר יוצא להתקפה ויורה חצים מכמה כיוונים נגד מי שהתלונן נגדו: ראש העיר רמת-גן, נגדו נמצאה תשתית ראייתית לאישום בגין לקיחת שוחד מיזמי נדל"ן, פרסם הבוקר (יום ג') הודעה נגד איש המפתח שפוצץ את הפרשה. הוא טוען כי האיש סובל מבעיות נפשיות קשות: "ככל הידוע לבר, מאז היה נתון האיש בטיפולים פסיכיאטריים, הוא סובל מהזיות, ניסה פעמיים לשים קץ לחייו ומרבה לפזר אמירות הזויות וחולניות כנגד אחיו, שעימו הוא נתון בסכסוך קשה ביותר, ונגד צבי בר. לצד הטיפולים הפסיכיאטריים הוא אף אושפז מספר פעמים".

   

   

  בהודעה שפרסם, שכותרתה "הקלות הבלתי נסבלת של הניסיונות להפללת ראש עיר בישראל", בר טען כי הוא לא קיבל מעולם שוחד מאף אדם, יזם או איש עסקים, גם לא בשקל אחד. "אין ולא היו שום מעטפות ושום כסף. אין שום חשבונות קש בפנמה, או באיי

   הבתולה או בארצות אחרות. הכל פרי דמיונם של חולה רוח ופוליטיקאי אשר שאיפותיו בעיר נדחקו לפינה, שחברו יחדיו כדי להפליל את צבי בר", הוא כתב.

   

  על הפרסומים האחרונים נגדו, בפרשת "סביון טאוור", הוא כתב: "רוב הדברים שפורסמו התבססו על טענות שקריות וחסרות שחר, אשר עצם הצגתן, קל וחומר כאילו הן מהוות חלק מחקירת המשטרה - דבר שלא היה ולא נברא, מהווה הוצאת דיבה ועבירה פלילית. צבי בר מעולם לא קיבל מאף אחד כל הטבה או שוחד כלשהוא, ולו אף בשקל אחד".

   

  הוא תקף את ח"כ כרמל שאמה, שלטענתו חבר אל איש המפתח, שבתאי לגזיאל. "אותו שאמה - אשר שמו יצא רחוק בין השאר בשתי כתבות שער מאוד לא מחמיאות שפורסמו במוסף '7 ימים' של 'ידיעות אחרונות' כמי שכביכול נגוע בקשרים עם גורמים פליליים וכן בחובות כספיים לקשישים חסרי מזור - ניצל לכאורה בצורה צינית ומכוערת את מצבו הנפשי והכלכלי הקשה של ג'ינו, לשם קידום מסע הנקמה שרקם כנגד צבי בר, בין השאר אחרי שבר טרפד 'בדקה ה-90' תפקיד בכיר שנתפר עבורו בבית החולים תל-השומר, דקות לפני שנחתם עימו הסכם שערורייתי".

   

  "סיפורי בדיות"

  בר הוסיף כי "את כל מסכת השקרים עליה מבוססים מרבית פרסומי הימים האחרונים, רקמו שאמה וג'ינו יחדיו. ג'ינו ניסה לא אחת 'למכור' למשטרה את סיפורי הבדיות שלו, וזו ככל הידוע שילחה אותו לדרכו לאחר שכנראה הבינה כי מדובר באדם הזוי הסובל מהפרעות נפשיות". 

   

  בהמשך הודעתו התייחס ראש העיר רמת-גן לחקירתו במשטרה. "חקירת המשטרה נעשתה בצורה הוגנת ומכובדת. ראש העיר השיב על כל שאלות החוקרים, והוא משוכנע כי לאחר שהפרקליטות תסיים ללמוד את חומר החקירה ותתעמק בו, היא תגיע למסקנה המתבקשת לפיה לא דבק כל רבב בראש העיר ובפועלו, ותשים קץ לחרושת השמועות המתוזמנות לפיה כל לבנה הנבנית בעיר היא תולדת מעשה שוחד".

   

  מעיריית רמת-גן נמסר: "כל הפרוייקטים שנבנו ונבנים בעיר, בתקופת כהונתו

   כראש העיר, נבנו בהליכים תקינים ושקופים. כל הפרויקטים הנדל"ניים והלא נדל"ניים שבוצעו בעיר הינם לקידום העיר ותושביה בלבד. כולם - כולל כמובן מגדל התמרים - בוצעו על פי כל האישורים הנדרשים וכניסתם לתוקף על ידי משרד הפנים והוועדה המחוזית נעשו באדיקות ובקפדנות. הכל נעשה כמובן כדת וכדין תוך הקפדה על קוצו של יוד, ואנו משוכנעים כי האמת תצא לאור ותחשוף את המניעים האמיתיים מאחורי התלונות ומאחרי הגורמים המניעים אותן, וכן את ניקיון כפיו המוחלט של ראש העיר".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בר. "לא לקחתי שוחד"
  צילום: ירון ברנר
  מגדל סביון טאוור
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים