שתף קטע נבחר

האב שרצח ניסה להתאבד גם מול המאהבת ובעלה

מבדיקת ynet עולה כי איתי בן דרור, שרצח את שלושת ילדיו, לא השלים עם בקשת המאהבת שלו להיפרד, לפני פחות משנה. הוא הגיע באישון לילה לביתה של אותה אשה ובעלה, למרות צו הרחקה, כשהוא חתוך בצווארו ומדמם. שופטת: הוא רצה לקבל טיפול בתקופת מעצרו, וגם לראות את ילדיו

על מפתן דלת הבית, באמצע הלילה, מגואל בדם, עם מכתבים למאהבת ובעלה. האב שרצח את שלושת ילדיו הקטנים הלילה (שבת) בנתניה כבר ניסה להתאבד בחודש אוקטובר בשנה שעברה, לאחר שאשה נשואה שעמה ניהל רומן ביקשה לסיים את הקשר. כך עולה מבדיקת ynet.

 

במשטרה חושדים כי האב השכיב את שלושת ילדיו לישון אמש, ולאחר מכן דקר אותם למוות וכיסה את גופותיהם בשמיכה. האב ניסה להתאבד ונפגע באורח קל. הוא טופל בשטח, נחקר ואז נלקח לבית החולים לניאדו בנתניה. החוקרים איתרו את הסכין שבאמצעותה, על-פי החשד, רצח את ילדיו.

 

ההסתבכות הפלילית האחרונה של איתי בן דרור ארעה בספטמבר 2009,

אז הורה בית משפט השלום בנתניה לעוצרו לאחר שהגיע לביתה של אשה נשואה אשר ניהלה עמו קשר רומנטי שאותו סיימה ביוזמתה.

 

כמה ימים לאחר מכן, ב-4 באוקטובר, הגיע בן דרור לביתה של אותה אישה - ובעלה - למרות שהוצא לו צו הרחקה. הוא אף נחשד בניסיון לאנוס אותה. הוא נקש על דלת הבית ב-2:00 בלילה, כשהוא חתוך בצווארו ומדמם, אוחז מכתבים מגואלים בדם הממוענים אליה ואל הבעל.

 

לאחר המקרה הזה הוא נשלח לבדיקה פסיכיאטרית ונמצא כי הוא כשיר לעמוד לדין. הוא נשלח למעצר בית בקיבוץ יראון, שם גרים הוריו המאמצים וכן אחיו.


בן-דרור וילדיו. השכיב לישון ורצח בדקירות בסכין (צילום: עידו ארז) 

 

בנובמבר 2009 נערך דיון לתסקיר מעצר בעניינו של בן דרור. השופטת הדס עובדיה כתבה: "על פי המיוחס למשיב, ניסה לבצע מעשה אובדני כאקט שהוא לכאורה דמונסטרטיבי ומעשה אלים במיוחד בפתח ביתם של המתלוננת ובעלה, וזאת בעודו מחזיק מסרים כתובים הממוענים אליהם".

 

"ממעשים אלה עולה לכאורה כי אין מדובר אך ורק בניסיון להביא לסיום חייו,

אלא לדיאלוג כלשהו המנוהל באופן אלים ומשונה זה, עם המתלוננת ובעלה בפתח ביתם ממש ובניגוד להוראה שיפוטית האוסרת עליו להתקרב לביתם", כתבה השופטת.

 

השופטת עובדיה החליטה כי מכיוון שאין לבן דרור עבר פלילי, יש לשקול חלופת מעצר בעניינו, לרבות אפשרות לשלוח אותו למעצר בית בקיבוץ - ולא לעצור אותו.

 

בסוף החלטתה היא כתבה: "ראיתי לנכון להביא לידיעת הפסיכיאטר המחוזי את רצונו של המשיב לקבל טיפול שיחתי בתקופת מעצרו, וגם לראות את ילדיו. דבר שהוא רצוי מבחינתו ואין כל מניעה לספק לו מבחינת בית המשפט, אם הדבר אפשרי מבחינת בית החולים (פרדסיה, בו היה מאושפז - ו.ל.).

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המפכ"ל, דודי כהן, בזירת הרצח
צילום: עידו ארז
האב הרוצח, איתי בן דרור
צילום: עידו ארז
מומלצים