שתף קטע נבחר

האב הרוצח השאיר מכתבים: "אני חולה נפש"

איתי בן דרור, שרצח את שלושת ילדיו בנתניה, אושפז בעבר בבית חולים פסיכיאטרי לאחר שניסה להתאבד. הוא גם נעצר בעקבות הפרת צו הרחקה נגד בת זוגו לשעבר

במשך שעות מאז רצח שלושת הילדים בידי אביהם בנתניה, שוהים בדירה ברחוב בורוכוב שוטרי זיהוי פלילי ובוחנים כל ראיה שתוכל לספק עוד מידע על הזוועה.

 

בזירת הרצח נמצא בצהריים (שבת) צילום של תעודת זהות של האב, איתי בן דרור (38), ועליו נכתב בעט כחול "אני חולה נפש". בדיקת המשטרה העלתה כי האב אושפז בעבר בבית חולים פסיכיאטרי בעקבות ניסיון התאבדות.


האב נלקח מהמקום לבית החולים (צילום: עידו ארז)

 

במכתב אחר שנמצא בביתו, כתב האב: "אם אשאר בחיים - תביאו לי את התיק". השוטרים אכן מצאו בבית תיק מוכן עם כלי רחצה ובגדים, שאותם הכין האב מראש למקרה שלא ימות מניסיון ההתאבדות ויגיע לבית חולים.

 

במכתב נוסף הופיעה רשימת טלפונים עם שמות של אנשים שאליהם יש להתקשר ולהודיע על האירוע. 

 

בן דרור התגרש מאשתו, המתגוררת בכפר יונה, לא הרחק מנתניה, ועבר לגור עם אשה אחרת. זו התלוננה במשטרה על הטרדות מצדו לאחר פרידתם - והוציאה נגדו צו הרחקה. הוא נעצר בעבר בגלל הפרת הצו, הובא לבית משפט ונשלח לבדיקה פסיכיאטרית. הוא נהג לפגוש את ילדיו בסופי שבוע, כאשר הגיעו לבקרו בדירה בנתניה, בהתאם להסדרי הראייה.

 

במשטרה חושדים כי האב השכיב את ילדיו לישון אמש, ולאחר מכן דקר אותם למוות וכיסה את גופותיהם בשמיכה. האב ניסה להתאבד ונפגע באורח קל. הוא טופל בשטח, נחקר ואז נלקח לבית החולים לניאדו בנתניה.

 

מי שגילה את הזוועה היה הסבא, שהתקשר לפני הצהריים לבנו, שאל אותו לשלומם של הילדים ומהתגובה הבין שמשהו אינו כשורה. הסב מיהר לבית, ראה את הילדים ללא רוח חיים וביקש מבת זוגו להתקשר לרשויות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שוטרים הגיעו לזירת הרצח
צילום: עידו ארז
מומלצים