שתף קטע נבחר

גולדה מציגה: הקעקועים של ג'קי

ב-4 השנים מאז התקעקע לראשונה, ג'קי מיטשל, עיתונאי וכמעט סופר, הספיק לעבור 3 מדינות ולהוסיף עוד תריסר קעקועים. לאה גולדה הולטרמן צילמה אותו, והביאה על הדרך גם את הסיפור שמאחוריו ומאחורי כל אחד מהקעקועים

ג'קי מיטשל (20), עיתונאי, חי על ציר ברלין - לונדון - טוקיו

 

פגשתי את ג'קי בברלין, יושב בדירה של צלם, חבר משותף לשנינו. הוא נתן מונולוג שנון אודות אביזר אופנה שחבר אחר לבש. הדיבור הנוקב, הביטחון המופרז, המראה שלו ומאידך - הכנות שבה דיבר, משכו מייד את תשומת ליבי.

 

מאוחר יותר באותו ערב, ג'קי הזמין אותי לצאת איתו מתישהו למועדון. ביום שבו יצאנו, קבענו להיפגש ברחוב. כשהוא הגיע לנקודת המפגש, לא זיהיתי אותו. הוא לבש מעיל פרווה, משקפי שמש, חגורת זהב ופלטפורמות ורודות של ורסאצ'ה. את האמת, הוא הצליח להביך אותי. אבל אולי זה חלק מהיופי של ג'קי.

 

למרות הססגוניות שלו, ג'קי הוא מהטיפוסים השורדים. האינטליגנציה שלו מצליחה להביא אותו למקומות שלאחרים לוקח חיים שלמים להגיע אליהם, והוא מפזז בכישרון בין מציאות אחת לאחרת, רוכש חברים חדשים בזריזות ולומד שפות במהירות בזק. במובן מסוים, ג'קי מעכל את הגינונים ואת התרבות המקומית ואז פורץ את גבולותיה.

 


ג'קי וקעקוע מספר 3

 

"אני עיתונאי, ובדרך להיות סופר. היכולת שלי להסתגל ולהתבונן על החיים מסייעת לי לקלוט רשמים שונים. בכתיבה, אני מנסה לתרגם אותם למילים. אני עובד כרגע עבור מגזינים שונים ובלוגים ויש לי גם בלוג מאוד פעיל משל עצמי. אני גם מצלם את עצמי בוידאו.

 

על גופי יש 13 קעקועים, ומאחורי כל אחד מהם יש סיפור.

 

את הראשון, בצורת עוגן, עשיתי בגיל 16. הוא ממוקם על אחוריי, ואני אוהב את העובדה שרק המאהבים שלי נחשפים אליו. אני זוכר את כל מי שראה אותו.

 


אנחנו ספרנו 6 קעקועים שמבצבצים בתמונה הזו. ואתם?

 

השני, של הוליווד, ממוקם מעל המפשעה ובין הרגליים. למה הוליווד? כי כולנו רוצים להיות שם ולהיות נחשקים כמו הכוכבים של הוליווד.

 

השלישי, של גולגולת מקסיקנית מסוכר, מבוסס מבחינה רעיונית על סימבוליזם רוסי. הוא מסמל את הרצון ליהנות מהחיים, במקום להתאבל על המוות.

 

על החזה יש לי קעקוע של אשה ונחש, עם הכיתוב: "אמא, סלחי לי". זהו קעקוע מאד אישי עבורי, והוא מסמל את היחסים ביני לבין אמא שלי.

 

קעקוע האשה עם השוט נוצר בזכות אהבתי לנשים חזקות. בכלל, אני מאמין שלנשים צריך להיות כוח יותר מה שיש להן כרגע.

 

את קעקוע השפתון על הזרוע עשיתי עם החבר הכי טוב שלי. סיפור ארוך.

 

יש לי קעקועים על שני האגודלים. על הימני רשום Love ועל השמאלי - Me. חרטתי את הקעקועים האלו בעצמי, כדי להזכיר לי לאהוב את עצמי ולא להיות קשה עם עצמי. רק כך אוכל לאהוב גם אחרים.

 


לאן מכוון האקדח? ג'קי (צילומים: לאה גולדה הולטרמן)

 

 

קעקוע הצלב ההפוך מסמל עבורי את תחושת האנטי שיש לי מדת, ואת תמיכתי באינדיבידואליזם, העומדת בניגוד לעדריות של הדת. מי שמסתכל על הקעקוע הזה, רואה פשוט צלב. אבל מהכיוון שלי הוא הפוך, וזה מה שחשוב באמת. גם אותו חרטתי בעצמי.

 

יש לי קעקוע של קאובוי על שתי הזרועות. כשסבתא שלי נפטרה היא השאירה לי כסף, והשתמשתי בחלקו כדי לעשות את הקעקועים האלו. כך גם חרטתי את ראשי התיבות שלה, של אחותי ושל אמא שלי, הנשים האהובות בחיי, שיילכו איתי לכל מקום שאלך בעולם.

 

הקעקוע האחרון שעשיתי הוא של חכה. סבא שלי נפטר לפני כמה חודשים וקעקעתי חכה על רגל, כי כל הזכרונות הטובים שלי ממנו הם ששנינו הולכים לדוג ביחד.

 

אני אוהב קעקועים. אני מתכוון לעשות עוד."

 

עוד מגולדה:

להמיס את הקור הברלינאי
בגדים עם עבר ועתיד

 


 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שורד. ג'קי מיטשל
צילום: לאה גולדה הולטרמן
בהפקה של Dazed
צילום: לאה גולדה הולטרמן
ג'קי בפוני ישר-ישר
צילום: לאה גולדה הולטרמן
וכאן, בפוני כתום
צילום: לאה גולדה הולטרמן
לאשה בפייסבוק
מומלצים