שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  נוסעת בעקבות האהבה באמצע יום עבודה

  הבוס שלי גורס שלפי השיטה שלי אני לא אתחתן לעולם במקרה הטוב, ולא בקרוב במקרה הרע. לדבריו, אני בררנית חסרת תקנה. אז כשהגענו לקברי צדיקים, הוא שיתף פעולה

  אני גרה במרכז ועובדת באזור הצפון, או בקיצור - את רוב ימיי מעבירה בכביש 6. הלקוחות שלי ברובם צפוניים - קרית שמונה , נהריה וכדומה. מידי פעם הבוס מצטרף לנסיעות האלו, ולפני מספר ימים הוא החליט להצטרף אליי.

   

  התוכנית האמנותית כללה ביקור אצל לקוחות באזור מטולה. סיימנו פגישה בצפת, הפעלנו את ה-GPS וביקשנו ממנו יפה שייקח אותנו לקרית שמונה.

   

  עברנו ביער ביריה, מקום ציורי ויפהפה לכל הדעות, כשמעבר לעצים הזקופים והמרשימים ומעבר לנוף הנפרש מטה יש באזור אטרקציה תיירותית-חוויתית אנתרופולוגית-רוחנית - קברי צדיקים.

   

  הבוס שלי, אדם חביב לכל הדעות ובעל דעה על כל דבר, גורס תמיד שלפי השיטה שלי אני לא אתחתן לעולם במקרה הטוב, ולא בקרוב במקרה הרע. לדבריו, אני בררנית חסרת תקנה, שזה בהחלט מרשים, אבל ממש לא מקדם אותי לשום מקום. 

   

  ה-GPS כיוון אותנו היישר לקבר של סלבריטי

  רצה המקרה ורוח האמונה השתלטה על ה-GPS. באופן לא ברור הוא כיוון אותנו לעבר דרך עפר המובילה הישר אל קברו של אחד הצדיקים, ולא סתם קבר של צדיק, אלא של סלבריטי. קוראים יקרים, הרשו לי להציג בפניכם את מר יונתן בן עוזיאל.

   

  בדיעבד התברר לי שלבן עוזיאל מיוחסות סגולות לזיווג, לטיפול בעקרות, לבריאות ולפרנסה, כשהדגש הוא על הזיווג, זאת על אף העובדה שהוא עצמו היה רווק, ויש הטוענים גם עקר. חיטוט קל בגוגל העלה כי שמו יצא למרחקים, ויש המגיעים מחו"ל כדי לעלות אל קברו. למי שלא יכול להגיע פיזית יש שירות אינטרנט לשליחת בקשה / תפילה / ברכה באופן וירטואלי למהדרין.

   

  רק אלוהים , ה-GPS, הצדיק יונתן בן עוזיאל והבוס שלי יודעים מה קרה ברגע שראינו את השילוט המוביל לקבר.

   

  הבוס שנהג נכנס אל מגרש החנייה שבמתחם הקבר ושלח אותי להתפלל. אני, יפעת קלמר, חילונית לכל הדעות והמסעדות הלא כשרות, מוצאת את עצמי פוסעת אל עבר הקבר המהולל, עוקפת בדרכי קבוצת אמהות מבוגרות עם ילדותיהן המבוגרות אף הן, מצויידות בשקיות עם עשרות נרות נשמה. ואני? רק עם הפלאפון, למקרה שהבוס יתקשר לשאול לשלומי.

   

  אחסוך מכם את פרטי הביקור, רק אספר שבכניסה לקבר יש "צדיקים" המציעים את מרכולתם, מיני קמעות מתוצאת סין, ובנוסף הם מעניקים דף תפילה המכיל את כל הקטגוריות המתבקשות: בריאות, פרנסה וזיווג. יש תפילה ייחודית למציאת בן זוג ואחרת נפרדת למציאת בת זוג.

   

  לקחתי את הדף והתחלתי להתפלל במהירות שיא (לא כל יום הבוס עוצר באמצע יום עבודה לביקור בקברי צדיקים ומחכה ברכב).

   

  רק אחר כך, כשחזרתי לאוטו ועיינתי שוב בדף התפילה, שמתי לב שנתנו לי את הדף הלא נכון, ובעצם התפללתי למציאת ... בת זוג!

   

  ורק אלוהים למעלה יודע כמה אני דווקא אוהבת את המין. הגברי.

   


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: סיגלית גיגה פרקול
  בעקבות השלט
  צילום: סיגלית גיגה פרקול
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים