שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הסטוצים האלה ממלאים אותי בריקנות

  סקס רע יכול להפיל מערכת יחסים, אבל סקס טוב לא בהכרח מספיק כדי להחזיק אותה. נגיד שבמיטה יהיה כ"כ טוב שלא תרצו לצאת ולנסות לעשות עוד דברים יחד כדי לבדוק אם אתם מתאימים באמת. אני אוהבת סקס, שלא תבינו אותי לא נכון, אי אפשר בלי זה. אבל הבנתי שאי אפשר רק עם זה

  בלילה של בדידות אני נזכרת בלילות קודמים ומלאי סקס. האם שם הבדידות לא היתה קיימת, או שהיא ארבה לי מעבר לדלת חדר השינה? אני נזכרת באחרונים שהיו, ומנסה לפתור את התעלומה המסתורית: מדוע ולמה זה לא הצליח בינינו.

   

  הדבר הראשון שצריך זה משיכה. בלעדיה, אין סיכוי לקשר. אני יכולה למצוא דברים טובים אחרים שמעניינים אותי בבן אדם שמולי, ויש מקום לתת צ'אנס ליחסים, אבל לא במיטה. אני יכולה לשקר לעצמי, אבל הגוף יודע טוב יותר ממני. זה לא קשור לגודל אלא להתאמה. אם הגוף מראה התנגדות, נדלקת לי נורה אדומה בראש ואני מתחילה לחשוב למה, ולחשוב וסקס – לא הולך ביחד.

   

  סקס יכול לתעתע, זה מה שהופך אותו לחושני ומסעיר. בעוד שסקס רע יכול להפיל מערכת יחסים, סקס טוב לא בהכרח מספיק כדי להחזיק אותה, ואפילו עלול להפוך את הקשר לכזה המושתת עליו בלבד. במיטה יהיה אדיר, כל כך טוב שלא תרצו לצאת ממנה, לעשות דברים אחרים יחד ולהכיר באמת.

   

  באיזשהו שלב גם הסקס יימאס ויצליח למלא רק את רפרטואר הביצועים שלכם. סקס לבדו, גם אם הוא נעשה עם מישהו קבוע ולא סטוץ, אף פעם לא יהיה קשר העומד בפני עצמו. הוא כן יכול לבלבל ולגרום לאנשים לחשוב שטוב להם, ולהפוך לתירוץ האחרון כדי להישאר יחד למרות שהקשר נגמר מזמן.

   

  הולכים אחרי העדר שטוען שכדאי לזיין כמה שיותר

  זוגיות היא כבר לא נחלתי, כך שכמו אחרים - נשארתי עם סקס בלבד. וסקס שאינו תוצר של אהבה בא לענות על יצר חייתי ומשיכה רגעית. לפעמים זו תשובה קלה מדי, אבל נכונה לאותה שנייה, לפעמים זה לא מספק מבחינה רגשית, ולפעמים זה פשוט יותר מדי כלום.

   

  אני אוהבת סקס, שלא תבינו אותי לא נכון, אי אפשר בלי זה. אבל הבנתי שאי אפשר רק עם זה. זה לא מספיק לי ולא מספק אותי, לא באמת.

   

  יש סקס של היכרות וסטוץ במבצע חינם ללא מע"מ, נטול רגשות, בתשלומים שווים של ריקנות, רק היום רק היום, למכור את עצמך בזיל הזול בחנות הכל בשקל, בשוק הלבבות השבורים. נשמע לכם כמו מבצע משתלם? תחשבו שוב לפני שתיכנסו למינוס בבנק ההערכה העצמית שלכם.

   

  ברוב המקרים סקס של סטוץ לא יהיה משהו, ואם כן - זה מפני שהמשיכה מחפה על היעדר רגש. רק חכו לבוקר המחרת, כשגורם המשיכה ילך ותישארו לבד. כאן נכנס אפקט העדר השקרי. כולנו כבשים תועות שהולכות אחרי כל אלו שטוענים שכדאי לזיין כמה שיותר. אנחנו פשוט לא מסוגלים לחשוב מה טוב לנו ברגעי חרמנות.

   

  אז וואלה, יצאת גבר והוספת עוד אחת לרשימה, ואת, המכורה לסטוצים, לא שמה לב מה קורה סביבך. זה עוד סיפור בלי התחלה ובלי סוף, סתם. שלא יבלבל אתכם הפקיד בבנק של קופידון, לאהבה אי אפשר לפתוח תוכנית חיסכון ואי אפשר להמיר סקס באהבה. אהבה בעצמה היא משאב שצריך תמיד, אבל כמו אוויר, אנחנו לוקחים אותה כמובן מאליו ומעריכים אותה רק כשהיא חסרה.

   

  יש דברים שיישארו תמיד בגדר חידה

  בכלל, המילה הזאת של הקופידונים, "יחסים", יש לה כל כך הרבה משקל. היא הופכת אותנו, בני האדם, לכאלו המחשיבים את עצמם למבינים גדולים באהבה וזוגיות. אבל הרי כל קשר בין שני אנשים הוא אחר וייחודי, כך שבפועל אין לנו אפילו עשרה אחוזים של הבנה בנושא.

   

  כבר 4:00, אני במיטה עם קופת חיסכון של אהבה מרוסקת. אין בה כלום, אפילו לא טלפון אחד לרפואה. חפרתי וחפרתי במה שקרה לי עד שהגעתי לשברי הקופה, עד שהתעייפתי מלתור אחרי תשובות, והגעתי למסקנה המתבקשת, שאין מסקנה. יש דברים שיישארו תמיד בגדר אניגמה. אהבה, התאמה וסקס הם כאלה, תעלומות לא פתורות.

   

  אשריכם אם מצאתם את בן הזוג שאתם גם נמשכים אליו, ושקיים בו המרכיב שבדרך כלל חסר: הרצון לעזור לכם לפתור את כתב החידה, בן זוג שינסה לאפשר לכם לפענח את עצמכם ואת הקשר שלכם ולפרוץ יחד איתכם את בנק האהבה.

   

  עד שאפגוש באחד כזה, אני הולכת לישון. לילה טוב ובהצלחה.

   


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Index open
  תראי איך תרגישי אחרי שהוא יילך
  צילום: Index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים