שתף קטע נבחר

300 עובדי מיקור חוץ בדיסקונט יאבדו את משרתם

300 מתוך כ-400 עובדי מיקור החוץ בתחום מערך המחשוב של הבנק יסיימו את עבודתם באופן מדורג לאורך 2011. עם זאת, 100 הנותרים יהפכו להיות עובדים אירעיים של הבנק

הנהלת בנק דיסקונט החליטה לקצץ במשרות של כ-300 מתוך כ-400 עובדים המספקים לבנק שירותי מיקור חוץ. עובדים אלו מועסקים בתחום מערך המחשוב של הבנק.

 

 

עם זאת, יחול שיפור במעמדם של 100 העובדים שימשיכו בעבודתם - הסטטוס שלהם ישונה מעובדים של חברות חיצוניות המספקות שירותים לבנק לעובדים ארעיים של הבנק.

הליכי ההתייעלות יתבצעו באופן מדורג לאורך השנה הקרובה. מדובר באחד הצעדים הראשונים שמבצע ראובן שפיגל מנכ"ל הבנק שנכנס לתפקידו באופן פורמאלי רק בתחילת השבוע.

 

בשבוע שעבר החליט דירקטוריון הבנק על מודל התגמול לשפיגל וליו"ר הבנק ד"ר יוסי בכר. על פי מודל התגמול, 20% מהמענק השנתי של המנכ"ל (2.8 מיליון שקל) והיו"ר (2.4 מיליון שקל) יהיו תלויים בביצועיהם בתחום ההתייעלות התפעולית של הבנק - תחום שנחשב כיום לנקודת התורפה של הבנק.

 

מדיסקונט נמסר ל-ynet: "בימים אלו אנו מתחילים בתהליך להסבת 100 עובדי מיקור חוץ ממערך ה-IT‏ של הבנק להיות עובדי מחשוב ארעיים. המהלך הינו חלק מתהליך התייעלות כולל שיאפיין את קבוצת דיסקונט בשנה הקרובה וכחלק ממדיניות משאבי אנוש של הבנק".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
300 ישלחו לביתם - 100 ייקלטו בבנק
מומלצים